Klub

Trenerzy po meczu z Odrą

04.06.2023

04.06.2023

Trenerzy po meczu z Odrą

– Dzięki temu zwycięstwu radość będzie smakowała jeszcze lepiej – powiedział po ostatnim meczu sezonu, czyli sobotniej wygranej 1:0 z Odrą Opole, trener ŁKS-u Kazimierz Moskal.

Adam Nocoń (trener Odry): Gratuluję ŁKS-owi. To był w pełni zasłużony awans. Fajnie, że taka firma wraca do ekstraklasy. Mecz był ciekawy. Mieliśmy swoje szanse, trafialiśmy w słupki i poprzeczki, zabrakło tym razem skuteczności. Swój cel na rundę wiosenną zrealizowaliśmy. Utrzymaliśmy się w lidze. Jestem zadowolony z postawy zespołu.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u): Fajnie, że udało się zakończyć sezon zwycięstwem. Ta radość będzie smakowała jeszcze lepiej. Dziś to nie było wielkie widowisko, ale gol Pirulo zagwarantował nam radość. Chciałem podziękować wszystkim naszym kibicom, pracownikom klubu i swojemu sztabowi. Oczywiście wielkie podziękowania dla piłkarzy, bo to oni zdobywali punkty na boisku. A ten awans, jeśli mogę, dedykuję swojej rodzinie.