Akademia

Startuje nabór do Akademii ŁKS i ŁKS Schools

12.06.2023

12.06.2023

Startuje nabór do Akademii ŁKS i ŁKS Schools

fot. Cyfrasport

Młodzi piłkarze – czekamy na Was! Akademia ŁKS we współpracy z projektem ŁKS Schools rozpoczyna nabór dla chłopców z roczników 2015, 2016, 2017 i 2018 oraz dziewczynek (2014, 2015 i 2016). Pierwszy trening już w najbliższą środę 7 czerwca.

Wasze dziecko marzy o rozpoczęciu piłkarskiej przygody w klubie z prawdziwego zdarzenia? A może po prostu rozpiera je energia? Akademia ŁKS ma wszystko, co potrzebne do dobrej zabawy (bo ona liczy się najbardziej) i wdrożenia młodego zawodnika w proces piłkarskiego szkolenia: nowoczesną bazę sportową i specjalizujących się w pracy z najmłodszymi trenerów, a wszystko to sygnowane znakiem jakości, czyli ełkaesiacką przeplatanką. Dzięki temu stwarzamy największe możliwości rozwoju piłkarskiego w województwie łódzkim.

Na otwarte treningi naborowe dla wszystkich chłopców (z roczników 2015-2018) oraz dziewczynek (2014-2016) organizowane przez Akademię ŁKS we współpracy z projektem ŁKS Schools (to rekreacyjne treningi piłki nożnej dla wszystkich zainteresowanych dzieci) zapraszamy w środę 7 czerwca, a także w kolejne poniedziałki i środy.

Harmonogram treningów naborowych (Akademia ŁKS | ŁKS Schools – ul. Krańcowa)

  • Środa, 7 czerwca: godz. 17.30 – boisko nr 6 (bramkarskie)
  • Poniedziałek, 12 czerwca: godz. 16.30 – boisko nr 6 (bramkarskie)
  • Środa, 14 czerwca: godz. 17.30 – boisko nr 6 (bramkarskie)
  • Poniedziałek, 19 czerwca: godz. 16.30 – boisko nr 6 (bramkarskie)
  • Środa, 21 czerwca: godz. 17.30 – boisko nr 6 (bramkarskie)
  • Poniedziałek, 26 czerwca: godz. 16.30 – boisko nr 6 (bramkarskie)
  • Środa, 28 czerwca: godz. 17.30 – boisko nr 6 (bramkarskie)

Nabór uzupełniający prowadzony będzie także w naszych pozostałych lokalizacjach (ŁKS Schools):

  • boisko Szkoły Podstawowej nr 138 im. L. Staffa przy ul. Świętego Franciszka z Asyżu 53 w Łodzi (Rokicie)
  • boisko Szkoły Podstawowej nr 192 im. prof. H. Radlińskiej przy ul. Krzemienieckiej 24a w Łodzi (Karolew)
  • boisko Szkoły Podstawowej nr 19 im. Wandy Chotomskiej w Łodzi przy al. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 100 (Retkinia)

Co moje dziecko powinno mieć na treningu?

Uczestników pierwszych zajęć w sprzęt sportowy wyposaża rodzic lub opiekun. Niezbędny jest strój sportowy (dwie koszulki, spodenki, dres, ortalion – w zależności od pogody) oraz buty przeznaczone do gry w piłkę nożną.

Na testowe treningi prosimy przybyć przynajmniej kwadrans przed rozpoczęciem.

Dołącz do nas!

Rodziców i opiekunów dzieci zainteresowanych zajęciami w ramach ŁKS Schools zachęcamy do kontaktu z koordynatorem ŁKS Schools, trenerem Stanisławem Lasotą poprzez adres mailowy: stanislaw.lasota@lkslodz.pl. Dodatkowe informacje dotyczące projektu znajdziecie na stronie lkslodz.pl, a także pod numerem tel. 797 128 794 (kontakt w godz. 10-18).

Celem modelu szkolenia w Akademii ŁKS jest wychowanie zawodnika w duchu sportowej rywalizacji, a także podnoszenie umiejętności stricte technicznych, fizycznych oraz psychicznych, czyli jego kompleksowy rozwój, nie zapominając przy tym, że piłka nożna musi sprawiać radość.