Aktualności

Sprawdź CosinusYoung 15+

3
30 / 06 / 2020

Skończyłeś podstawówkę i zastanawiasz się nad wyborem szkoły? Koniecznie zapoznaj się z ofertą CosinusYoung 15+ stworzoną przez jedną z największych i do tego bezpłatnych sieci ogólnopolskich szkół licealnych i policealnych w naszym kraju.

W ramach oferty CosinusYoung 15+ masz do wyboru:

  • Szkołę Branżową (aż 16 zawodów).
  • Liceum (klasa medyczno-kosmetyczna, dziennikarsko-prawna, ekonomiczno-menadżerska).
  • Technikum (hotelarstwo, informatyka, organizacja turystyki, programista, rachunkowość).

Wszystko to bezpłatnie!

Wybierając CosinusYoung 15+ otrzymasz darmowe podręczniki, zeszyty, dopłatę do migawki, kartę sportową OK SYSTEM, a jeśli postawisz na Szkołę Branżową także tablet.

Zainteresowani? Więcej informacji znajdziecie w sekretariacie szkoły przy ul. Wólczańskiej 81, tel.  42 632 52 20.

Sieć szkół Cosinus oferuje edukację na poziomie szkół średnich i wyższych, a ponadto kursy zawodowe, a także kursy unijne. To sprawdzona świetnie wyposażona szkoła, mogąca się pochwalić wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną i świeżym podejściem do procesu edukacji. Co więcej, to także jeden z partnerów ŁKS-u, który gra w naszej drużynie od wielu lat.Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny