Drużyna

Raport z wypożyczeń

03.04.2018

03.04.2018

Raport z wypożyczeń

Piłkarze wypożyczeni z ŁKS-u w świątecznej serii spotkań znów pojawili się na boisku. Gryf Wejherowo Jana Sobocińskiego wygrał kolejny mecz, natomiast Warta Sieradz i GLKS Sarnów, gdzie występują tej wiosny Damian Nowacki i Damian Piotrowski, w ten weekend nie zdołały zapunktować.

Zespół z Kaszub wygrał 1:0 z Wisłą Puławy, a młody wypożyczony do końca tego sezonu z ŁKS-u stoper zaliczył 90 minut i cieszył się z czystego konta bramkowego swojej drużyny. Jedyną bramkę dla Gryfitów zdobył Łukasz Nadolski, który partneruje młodemu ełkaesiakowi w linii defensywnej.

Mniej powodów do radości miał Damian Nowacki. W Sieradzu drużyna MKS-u Ełk nie dała szans miejscowej Warcie, wygrywając 3:0. Damian wszedł na boisko w drugiej połowie przy stanie 1:0 dla gości.

Bramkarz Damian Piotrowski też musiał przełknąć gorycz porażki. GLKS Sarnów przegrał wiosną drugi mecz z rzędu. Drużyna Damiana uległa na własnym boisku Sokołowi II Aleksandrów 1:2 i spadła na 13 miejsce w tabeli.


Wypożyczeni:

  • Jan Sobociński / Gryf Wejherowo 1:0 Wisła Puławy / 90 minut
  • Damian Nowacki / Warta Sieradz 0:3 MKS Ełk / 32 minuty
  • Damian Piotrowski / GLKS Sarnów 1:2 Sokół Aleksandrów Łódzki II  / 90 minut