Klub

Prezes Tomasz Salski otrzymał gratulacje od Zbigniewa Bońka

21.05.2018

21.05.2018

Prezes Tomasz Salski otrzymał gratulacje od Zbigniewa Bońka

Po awansie do pierwszej ligi Łódzkiemu Klubowi Sportowemu gratulacje złożył Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek.

Treść listu:

Szanowny Prezesie,

W imieniu władz Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz własnym i całej polskiej rodziny piłkarskiej serdecznie gratuluję awansu do Nice I ligi. Jako Widzewiak z krwi i kości zawsze byłem zdania, że Łódź stać na dwa wielkie kluby piłkarskie. Z wielką niecierpliwością czekam na derbowe spotkanie, które mam nadzieję nastąpi jak najwcześniej.

Chciałbym pogratulować i podziękować władzom klubu, sponsorom, trenerom, piłkarzom i wszystkim tym, którzy wierzyli w sukces ŁKS-u. Spodziewam się, że następny pierwszoligowy sezon będzie dla ludzi Łódzkiego Klubu Sportowego bardzo interesujący i pełen sukcesów.

Władzom i sponsorom życzę więc wysokiego, zrównoważonego budżetu. Trenerom genialnych pomysłów taktycznych, a piłkarzom zdrowia.

Łączy Nas Piłka,
Gratuluję!
Zbigniew Boniek