Pracuj w oficjalnym sklepie ŁKS

12 / 11 / 2023

ŁKS poszukuje osoby do pracy na stanowisku sprzedawca/doradca klienta w oficjalnym sklepie klubu. To doskonała okazja, żeby rozpocząć nową przygodę zawodową w najstarszym klubie Łodzi.

W związku z planami dot. otwarcia oficjalnego sklepu ŁKS Łódź poszukujemy komunikatywnej, odpowiedzialnej i punktualnej osoby, gotowej dołączyć do tego bardzo ważnego i ciekawego projektu w roli sprzedawcy/doradcy klienta.

Zakres obowiązków:

• Profesjonalna obsługa klienta
  • Obsługa kasy fiskalnej i dokonywanie rozliczeń kasowych
  • Dbanie o właściwe ułożenie i ekspozycję towaru oraz właściwy kontakt z klientem

Oferujemy:

• Wynagrodzenie i zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych
  • Pracę w wyjątkowym miejscu, dla najstarszego klubu Łodzi

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres: sklep[at]lkslodz.pl.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli wraz z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ł.K.S. Łódź S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

Klub zastrzega sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.