Akademia

Polub profil Akademii ŁKS na Facebook’u!

25.08.2018

25.08.2018

Polub profil Akademii ŁKS na Facebook’u!

O wychowankach ŁKS-u jest głośno a będzie jeszcze głośniej. Jeśli chcecie być na bieżąco ze sprawami młodych ełkaesiaków, koniecznie polubcie nowy facebook’owy profil Akademii!

Szkolenie młodzieży, piłkarskie postępy następców Terleckiego i spółki, którzy, w co głęboko wierzymy, za kilka i kilkanaście lat zdołają nawiązać do sukcesów wielkich wychowanków z poprzedniego wieku, od dawna stały się oczkiem w głowie prezesa Tomasza Salskiego i jego pracowników.

Życie ŁKS-u nie ogranicza się do pierwszej drużyny, a że i kibicom najstarszego łódzkiego klubu od zawsze leżało na sercu dobro wychowanków oraz juniorskich drużyn występujących z przeplatanką na piersi, stworzyliśmy unikalne miejsce w przestrzeni internetowej, które powstało z myślą o Akademii i dla Akademii ŁKS-u, a także wszystkich naszych sympatyków.

To tam znajdziecie najważniejsze informacje o naszych wychowankach, ich treningach, postępach przez nich czynionych, czy sposobie szkolenia. Nie zabraknie rzecz jasna informacji o meczach młodych ełkaesiaków, ciekawych wywiadów, terminarzy, ciekawostek – innymi słowy: tego, czym na co dzień żyje Akademia ŁKS-u.

Facebook’owy profil Akademii ŁKS-u będzie jedynym oficjalnym źródłem informacji o ełkaesiackiej młodzieży uprawiającej piłkę nożną w naszym klubie.

Teraźniejszość i przyszłość wychowanków ŁKS-u, a co za tym idzie juniorskich drużyn spod znaku „Rycerzy Wiosny” zajęło specjalnie miejsce w strategii klubu, nie przez przypadek też ten aspekt funkcjonowania klubu akcentowali w swych wypowiedziach dwaj nowi inwestorzy ŁKS-u.

Od naszej młodzieży zależy przecież bardzo wiele i choćby tylko z tego powodu warto być ze sprawami Akademii ŁKS-u na bieżąco. Warto ją wspierać. Warto o niej wiedzieć jak najwięcej.

Oficjalny profil Akademii ŁKS:

Zapraszamy także do obserwowania profilów akademii na: