Aktualności

Mecz z Górnikiem Polkowice sędziuje Leszek Lewandowski

2
05 / 05 / 2022

fot. Borys Gogulski / Cyfrasport

Niedzielne spotkanie ŁKS-u z Górnikiem w Polkowicach, zaplanowane w ramach 32. kolejki Fortuna 1 Ligi, poprowadzi Leszek Lewandowski.

W tym sezonie ten arbiter prowadził 11 meczów, w tym spotkania Fortuna 1 Ligi oraz II ligi, w których pokazał w sumie 37 żółtych kartek (dotąd żadnej czerwone kartki) i podyktował trzy rzuty karne. Dla sędziego z Gliwic będą to pierwsze w roli arbitra głównego zawody z udziałem piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego (wcześniej na naszych meczach kilkukrotnie pełnił obowiązki sędziego technicznego).

W niedzielę jego asystentami będą Damian Rokosz i Marcin Jakowenko, a sędzią technicznym Marek Opaliński. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają Damian Kos oraz Bartosz Heinig. Pierwszy gwizdek o godz. 15.SPONSOR STRATEGICZNY

Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny