Drużyna

Pobierz aplikację Fortuna 1 Ligi i wspieraj ŁKS

24.08.2020

24.08.2020

Pobierz aplikację Fortuna 1 Ligi i wspieraj ŁKS

Z przyjemnością informujemy, iż nasz klub dołączył do oficjalnej aplikacji Fortuna 1 Ligi, która jest nie tylko źródłem informacji o drużynach i lidze, ale także narzędziem finansowym, dzięki któremu możesz wspierać ŁKS każdego dnia.

W Aplikacji Fortuna 1 Ligi znajdziesz aktualności, galerie, terminarz, tabela, kadry drużyn, czy relacje live stworzone przez partnera ligi firmę Statscore, specjalną tablicę, gdzie możecie dzielić się swoimi opiniami, komentować i lajkować. Dodatkowo, kibice w aplikacji znajdą moduł typera, gdzie najlepsi kibice zostaną nagrodzeni specjalny voucherami od sponsora tytularnego ligi firmę Fortunę.

Najważniejszą częścią aplikacji jest jednak moduł finansowy, dzięki któremu użytkownicy podczas codziennych zakupów mogą wspierać finansowo swój klub. Kibice zakupy mogą robić na dwa sposoby:

Zakupy stacjonarne

Do tego celu potrzebne jest zgłoszenie w aplikacji dowolnej karty płatniczej podając jedynie jej 16-cyfrowy numer. Kluby tworzą i regularnie będą poszerzać sieć lokalnych punktów partnerskich. Płacenie w nich zgłoszoną kartą powoduje, że część z dokonanej transakcji trafia na konto klubu. Każdy punkt partnerski dobrowolnie deklaruje, jakim procentem może podzielić się z klubem. Jest to dodatkowa ścieżka, którą lokalny sponsor może wykorzystać do wspierania swojego ukochanego klubu.

Zakupy internetowe

Wśród internetowych partnerów aplikacji znalazło się ponad 1000 sklepów. Wśród nich znajdziemy takie marki jak Adidas, AliExpress, Allegro, Avon, Booking.com, Castorama, CCC, Empik, Groupon, Leroy Merlin, Neonet, New Balance, Pyszne.pl, RTV Euro AGD, Sephora, SuperPharm i wiele, wiele innych, które również dzielą się częścią przychodów z transakcji dokonanych przez kibiców. Transakcja zostanie zapisana na konto klubu w momencie, kiedy kibic do sklepu internetowego wejdzie przez aplikację bądź stronę internetową aplikacja.1liga.org. Do zakupów w sieci nie jest potrzebne zgłoszenie karty płatniczej.

Podstawową zasadą działania modułu finansowego w aplikacji jest transparentność. Każdy użytkownik przed rozpoczęciem zakupów otrzymuje informację, jaki procent od dokonanej transakcji w danym sklepie trafi na konto klubu. Każdy użytkownik może na swoim koncie sprawdzić ilu dokonał transakcji, na jakie kwoty i ile z tej kwoty trafiło do klubu. Podobny wgląd mają punkty partnerskie.

Dzięki oficjalnej aplikacji Fortuna 1 Ligi teraz nawet podczas zakupów online możesz wspierać swój ukochany klub i przy okazji pomóc nam wyposażyć Akademię ŁKS w narzędzie, które bardzo się przyda w procesie szkolenia młodych piłkarzy. Naszym celem jest zakup drona, który posłuży nam do specjalistycznej analizy poczynań młodych ełkaesiaków podczas zajęć treningowych, a będzie również używany w działaniach marketingowych klubu.

W każdym momencie użytkownicy mogą sprawdzić w aplikacji na co aktualnie klub zbiera środki, jaki jest stan zbiórki i ile dni pozostało do jej zakończenia.

Wystarczy pobrać aplikację na swój telefon (wpisz w sklep „Fortuna 1 Liga”, aplikacja jest darmowa), przejdź proces rejestracji, potwierdź swój adres e-mail, wybierz klub, któremu kibicujesz, sprawdź na jaki cel zbiera pieniądze i wspieraj!