Plan przygotowań rezerw ŁKS-u do rundy wiosennej

13.01.2019

Plan przygotowań rezerw ŁKS-u do rundy wiosennej

Zawodnicy z zespołu U18 podobnie jak pierwsza drużyna Łódzkiego Klubu Sportowego w miniony poniedziałek rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej.

Drużyna prowadzona przez Marcina Pogorzałę, Pawła Drechslera, Jakuba Wróblewskiego oraz Michała Zaparta w rundzie jesiennej występowała w rozgrywkach ligi wojewódzkiej i dzięki zajęciu drugiego miejsca awansowała do ligi makroregionalnej juniorów starszych. Wiosną na boisku ełkaesiacy będą mieli okazję zmierzyć się z: UKS-em SMS Łódź, Zniczem Pruszków, Wisłą Płock, Stomilem Olsztyn, Warmią Olsztyn, ŁKS-em Łomża oraz Hetmanem Białystok. Zwycięzca rozgrywek wywalczy bezpośredni awans do Centralnej Ligi Juniorów.

Warto dodać, że zespół U18 tworzy również trzon rezerw Łódzkiego Klubu Sportowego, które w Lidze Okręgowej walczą o awans na piąty poziom rozgrywek.

Zawodnicy drużyny U18 do rundy wiosennej będą przygotowywać się w ośrodku szkoleniowym przy ul. Minerskiej. Dodatkowo sztab szkoleniowy zaplanował szereg gier kontrolnych. Rozgrywki ligowe wystartują w drugi weekend marca.

Plan sparingów rezerw ŁKS-u (U18):

• 19.01 / ŁKS – Stal Niewiadów (ul. Minerska)
  • 26.01 / ŁKS – Ceramika Opoczno (ul. Minerska)
  • 02.02 / Legia Warszawa U18 – ŁKS (Warszawa)
  • 02.02 / ŁKS – Boruta II Zgierz (ul. Minerska)
  • 06.02 / ŁKS – Boruta Zgierz (ul. Minerska)
  • 16.02 / ŁKS – MFK Karvina U18 (ul. Minerska)
  • 20.02 / ŁKS – LKS Kwiatkowice (ul. Minerska)
  • 23.02 / ŁKS – Zjednoczeni Stryków (ul. Minerska)
  • 27.02 / ŁKS – Escola Varsovia Warszawa U17 (ul. Minerska)
  • 02.03 / ŁKS – Piast II Gliwice (ul. Minerska)
  • 02.03 / ŁKS – Piast Gliwice U18 (ul. Minerska)