Plan przygotowań ŁKS II do nowego sezonu

Akademia

Plan przygotowań ŁKS II do nowego sezonu

29.06.2023

29.06.2023

Powoli kończy się czas zasłużonych urlopów piłkarzy ŁKS II, którzy w minionych rozgrywkach wywalczyli awans do II ligi. Podopieczni trenera Marcina Matysiaka przygotowania do nowego sezonu w wyższej klasie rozgrywkowej rozpoczną w poniedziałek 3 lipca, a pięć dni później rozegrają już pierwszy sparing.

Rezerwy biało-czerwono-białych w minionym sezonie spisywali się na medal, czego puentą było wywalczenie awansu do II ligi. Po ostatnim meczu (rozegranym 17 czerwca) cały zespół udał się na zasłużone urlopy aby zregenerować się przed kolejnymi wyzwaniami, czekającymi na nich w wyższej klasie rozgrywkowej.

Już w środę 28 czerwca zawodnicy rozpoczęli indywidualne treningi biegowe oraz siłowe, a w poniedziałek 3 lipca odbędą się pierwsze zajęcia zespołowe. Tradycyjnie biało-czerwono-biali do ligi szykować się będą w ośrodku przy ul. Krańcowej. W trakcie przygotowań ełkaesiacy rozegrają trzy sparingi — dwa z trzecioligowcami (GKS-em Bełchatów oraz Pogonią Grodzisk Mazowiecki) i z czwartoligową Baryczą Sułów — wszystkie odbędą się w Łodzi.

Nasi piłkarze rozpoczną ligowe zmagania w weekend 22-23 lipca wyjazdowym meczem z Pogonią Siedlce.


Plan przygotowań ŁKS II Łódź w skrócie:

  • 28 czerwca – 1 lipca – rozpiska indywidualna dla piłkarzy
  • 3 lipca – rozpoczęcie przygotowań do rundy wiosennej
  • 8 lipca – ŁKS II – GKS Bełchatów (sparing)
  • 12 lipca – ŁKS II – Pogoń Grodzisk Mazowiecki (sparing)
  • 15 lipca – ŁKS II – Barycz Sułów (sparing)
  • 22/23 lipca – Pogoń Siedlce – ŁKS II (inauguracja sezonu II ligi)