Klub

Piknik z okazji 599. urodzin Łodzi przed meczem ze Skrą

22.07.2022

22.07.2022

Piknik z okazji 599. urodzin Łodzi przed meczem ze Skrą

fot. Łukasz Grochala / Cyfrasport

W sobotę 30 lipca zdmuchniemy urodzinowe świeczki dla Łodzi w trakcie wyjątkowego pikniku rodzinnego, który zwieńczy ligowy mecz ełkaesiaków ze Skrą Częstochowa.

599. urodziny naszego miasta to świetna okazja, żeby spotkać się na stadionie Króla. W sobotę 30 lipca od godz. 13 w al. Unii 2 czeka Was moc atrakcji, więc młodsi i starsi na pewno nie będą się nudzić. Będzie radośnie, będzie głośno i z pompą.

Wstęp na piknik rodzinny, który odbędzie się w strefie za kasami biletowymi obok stadionu Króla jest bezpłatny, natomiast po jego zakończeniu świętować będziemy na trybunach naszego obiektu, bo o godz. 15 rozpocznie się mecz ełkaesiaków ze Skrą Częstochowa (informacja o biletach na mecz poniżej).

Baw się z nami na pikniku z okazji 599. urodzin Łodzi!

 • strefa R-Gol z boiskami i animacjami
 • strefa Forbet z boiskami, grą FIFA, dmuchańcem do celności
 • dmuchaniec
 • chusty animacyjne, wyścigi rzędów, przeciąganie liny i opieka animatorek
 • catering zapewniany przez firmę Pan Grill oraz Browar Staropolski
 • wizyta legend ŁKS-u
 • stoisko Diagnostyka Laboratoria Medyczne
 • upominki dla najmłodszych
 • wielki urodzinowy tort dla najmłodszych uczestników imprezy

Warto dodać, że świętowanie urodzin Łodzi rozpoczniemy dzień wcześniej (w piątek 29 lipca) od zwiedzania stadionu Króla. Zapisy na bezpłatną wycieczkę po naszym obiekcie: marketing@lkslodz.pl (w treści e-maila prosimy podać imię i nazwisko osób chcących uczestniczyć w wycieczce). Liczba miejsc ograniczona, więc decyduje kolejność nadesłania zgłoszenia. Wycieczka potrwa ok. 40 minut i rozpocznie się o godz. 18.

Za to sprzedaż biletów na mecz ze Skrą Częstochowa rozpocznie się we wtorek o godz. 12:00 online (www.bilety.lkslodz.pl) oraz w środę o godz. 15:00 stacjonarnie w kasach od al. Unii 2. Harmonogram pracy kas:

 • Środa (27 lipca) | godz. 15.00 – 19.00
 • Czwartek (28 lipca) | godz. 15.00 – 19.00
 • Piątek (29 lipca) | godz. 10.00 – 19.00
 • Sobota (30 lipca) | godz. 10.00 – 16.00

Partnerzy pikniku: