Aktualności

Paweł Bliźniuk gościem audycji „ŁKS od nowa”

14
11 / 04 / 2019

W tym tygodniu rozmówcą redaktora Piotra Andrzejczaka w programie „ŁKS od nowa” był Paweł Bliźniuk. Były radny Rady Miejskiej w Łodzi, a obecnie radny Sejmiku Województwa Łódzkiego, który należy też do Komitetu Sterującego ds. Rozbudowy Stadionu przy al. Unii, opowiadał o szczegółach dokończenia tej długo oczekiwanej inwestycji.

Przypomnijmy, program „ŁKS od nowa” ma swoją premierę na antenie Radia Łódź w każdy czwartek około godziny 13:15. Całej audycji z udziałem Pawła Bliźniuka można wysłuchać TUTAJ, a TUTAJ można znaleźć linki do poprzednich odcinków.

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]