Oskar Koprowski z nowym kontraktem

15 / 12 / 2018

ŁKS przedłużył umowę z 19-letnim Oskarem Koprowskim. Nowy kontrakt naszego obrońcy będzie obowiązywał do czerwca 2020 roku.

Oskar został włączony do kadry pierwszej drużyny podczas sezonu 2016/2017. W poprzedniej kampanii ligowej zadebiutował na drugoligowych boiskach, gdzie zanotował cztery występy.

Urodzony w 1999 roku defensor w tym sezonie występuje w rezerwach Łódzkiego Klubu Sportowego, gdzie często zakłada opaskę kapitana. Na co dzień trenuje pod okiem trenera Kazimierza Moskala, który nie dał mu jeszcze szansy debiutu w Fortuna 1 Lidze, ale kilkakrotnie włączył go do meczowej osiemnastki.

Zawsze będziemy cenić w ŁKS-ie zawodników z charakterem do pracy, pełną koncentracją na klubie oraz chęcią podnoszenia swoich umiejętności. Oskar jest dokładnie takim piłkarzem. Imponuje mi profesjonalizm i dążenie Oskara do celu jakim jest regularna gra – powiedział dyrektor sportowy ŁKS, Krzysztof Przytuła.