Oskar Koprowski odchodzi z ŁKS

22 / 06 / 2024

fot. Łukasz Grochala / Cyfrasport

Oskar Koprowski w nowym sezonie nie będzie zawodnikiem ŁKS-u. Nasz klub złożył zawodnikowi propozycję przedłużenia wygasającej z końcem czerwca umowy, lecz piłkarz nie zdecydował się z niej skorzystać.

Oskar Koprowski rozpoczął przygodę z piłką nożną w Stali Głowno, ale przez większą część swojej kariery związany był z Łódzkim Klubem Sportowym. W pierwszej drużynie „Rycerzy Wiosny” zadebiutował w 2018 roku, następnie przebywał na wypożyczeniu w Gryfie Wejherowo i Legionovii Legionowo, a jesienią 2020 roku wrócił do Łodzi. W pierwszym zespole ŁKS-u rozegrał dotąd 50 oficjalnych spotkań, poza tym był ważną postacią zespołu rezerw (w ubiegłym sezonie wystąpił w 23 meczach 2. Ligi i zdobył 8 goli).

ŁKS złożył zawodnikowi propozycję przedłużenia wygasającej z końcem czerwca br. umowy, lecz piłkarz nie zdecydował się z niej skorzystać. Oskarowi Koprowskiemu, który zawsze cieszył się wielką sympatią całej społeczności Łódzkiego Klubu Sportowego, dziękujemy za reprezentowanie ełkaesiackiej przeplatanki, jego zaangażowanie i determinację, życząc powodzenia w dalszej karierze sportowej.