Aktualności

Organizacyjnie przed ŁKS II – Ursus Warszawa

0
05 / 08 / 2021

W sobotę piłkarze rezerw ŁKS-u meczem z Ursusem Warszawa zainaugurują rozgrywki trzeciej ligi. Wszystkich zainteresowanych obejrzeniem tego spotkania na żywo prosimy o zapoznanie się z treścią komunikatu.

Spotkanie rezerw ŁKS-u z Ursusem Warszawa zaplanowane w ramach 1. kolejki trzeciej ligi odbędzie się na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej. Mecz rozpocznie się w sobotę 7 sierpnia o godz. 18.

Bilet w cenie 10 zł

Bilet wstępu na mecz ŁKS II Łódź z Ursusem Warszawa kosztuje 10 zł (dla wszystkich) i zakupicie go przed wejściem na obiekt, przy bramie od strony ul. Minerskiej (płatność tylko gotówką). Do dyspozycji kibiców będzie 420 miejsc.

Wejście na obiekt – od strony ul. Minerskiej

Dedykowane kibicom wejście na teren ośrodka treningowego Akademii ŁKS będzie znajdować się od strony ul. Minerskiej i tam też znajdziecie punkt sprzedaży biletów (wejście oraz punkt sprzedaży biletów otwarte od godz. 17). Mecz zostanie rozegrany na boisku nr 3 (hybryda).

Parking od strony ul. Minerskiej przeznaczony jest wyłącznie dla przedstawicieli mediów i drużyny, więc niestety na terenie obiektu nie ma parkingu dla kibiców. Przypominamy również, że na terenie obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz wprowadzania zwierząt.

Dla mediów

Przedstawicieli mediów zainteresowanych uzyskaniem akredytacji na mecz rezerw ŁKS-u z Ursusem Warszawa prosimy o wypełnienie wniosku w systemie Accredito (do 6 sierpnia do godz. 14.00). Złożenie wniosku o akredytację nie jest równoznaczne z jej przyznaniem. Ze względu na obostrzenia wynikające z pandemii liczba miejsc przeznaczonych dla przedstawicieli mediów jest ograniczona.

Pozostałe informacje

Przed wejściem na obiekt dezynfekcję dłoni zapewni służba informacyjna. Przypominamy, że ze względu na okoliczności wszystkie osoby, które pojawią się na meczu rezerw ŁKS-u z Ursusem Warszawa zobowiązane są do przestrzegania reżimu sanitarnego. W związku z tym każda osoba przemieszczająca się po terenie obiektu będzie zobowiązana do zasłonięcia ust i nosa, utrzymania bezpiecznego dystansu w stosunku do innych osób oraz bezwzględnego stosowania się do obowiązujących regulaminów. Niestosowanie się do zaleconych przez władze i organizatora zawodów środków bezpieczeństwa grozi zamknięciem obiektu.Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny