Klub

Organizacyjnie przed sparingiem z Koroną Kielce

16.07.2021

16.07.2021

Organizacyjnie przed sparingiem z Koroną Kielce

W sobotę piłkarze ŁKS-u rozegrają na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla sparing z Koroną Kielce. Kibiców oraz przedstawicieli mediów prosimy o zapoznanie się z informacjami związanymi z organizacją tego spotkania.

Sparingowe spotkanie piłkarzy ŁKS-u z Koroną Kielce rozpocznie się w sobotę 17 lipca o godz. 12.30 (gramy 3×45 minut). Trybuna Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla przy al. Unii 2 zostanie otwarta dla kibiców oraz przedstawicieli mediów o godz. 11.30. To impreza niemasowa, a do dyspozycji kibiców przygotowaliśmy 902 miejsca.

Bilety

Bilet (w cenie: sektor B1/B2 – 10 zł i sektor VIP – 15 zł) można zakupić za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży [bilety.lkslodz.pl] lub stacjonarnie w kasie (Sport Arena Łódź).

WAŻNE! Instrukcja – zakup biletu na sparing z Koroną

  1. Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów [bilety.lkslodz.pl]
  2. Wybierz imprezę: „ŁKS Łódź – Korona Kielce – sparing”
  3. Wybierz jedno z dostępnych miejsc (miejsca oznaczone na czerwono są niedostępne)
  4. Następnie potwierdź rodzaj biletu klikając na pole z ceną.
  5. Kliknij „rezerwuję i płacę” (w prawym dolnym rogu).
  6. Użytkownik zostanie przekierowany do banku

Po opłaceniu biletu należy wydrukować bilet lub pobrać na telefon ze swojego profilu.

W celu zapisania lub wydruku opłaconego biletu należy wejść z zakładkę „Moje Bilety” i następnie skorzystać z jednej z opcji, poprzez kliknięcie odpowiedniej ikony.

Przy wejściu na stadion należy okazać albo wydrukowany bilet z kodem kreskowym, albo zeskanować kod kreskowy (z pliku PDF) z wejściówki pobranej na telefon! Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego nie jest traktowane jako bilet wstępu!

Do dyspozycji kibiców będzie 50% pojemności trzech wybranych sektorów: B1 – 286 miejsc, B2 – 327 miejsc i VIP – 289 miejsc (łącznie 902 miejsca).

Kasy stacjonarne (Sport Arena Łódź)

  • 16 lipca / piątek / godz.  9.00 – 16.00
  • 17 lipca / sobota / godz. 11.00 – 13.00

Odbiór szalików

Posiadacze karnetów „Fanatyk” i VIP GOLD przy okazji sparingu z Koroną Kielce mogą odebrać szaliki „Łodzianie” w recepcji przy wejściu VIP (prosimy zabrać ze sobą dokument z PESEL). O innym terminie odbioru szalików oraz przygotowanych z myślą i kolekcjonerskich biletach specjalnych etui poinformujemy wkrótce.

Wejście na obiekt dla kibiców

Kibice, którzy zajmują sektory B1/B2 wchodzą na obiekt bramą nr 1. Parking dla kibiców jest oznaczony jako „P1” (wjazd bramą 3 i 4 od strony al. Unii) i płatny. Wejścia dla posiadaczy wejściówek VIP oraz gości strefy Skybox znajdują się tradycyjnie od strony trybuny i zostaną oznaczone.

Informacje dla mediów

Zmotoryzowanych przedstawicieli mediów informujemy, że tym razem wjazd na dedykowany im parking pod telebimem znajduje się od strony al. Bandurskiego (wjazd bramą nr 7). Wejście na trybunę dla przedstawicieli mediów znajduje się na skraju trybuny (pierwsze wejście z lewej strony) i tam też możliwy będzie odbiór akredytacji.

Pozostałe informacje

Przed wejściem na obiekt dezynfekcję dłoni zapewni służba informacyjna. Przypominamy, że ze względu na okoliczności wszystkie osoby, które pojawią się na sparingowym meczu z Koroną Kielce zobowiązane są do przestrzegania reżimu sanitarnego. W związku z tym każda osoba przemieszczająca się po terenie obiektu będzie zobowiązana do zasłonięcia ust i nosa, utrzymania bezpiecznego dystansu w stosunku do innych osób oraz bezwzględnego stosowania się do obowiązujących regulaminów. Niestosowanie się do zaleconych przez władze i organizatora zawodów środków bezpieczeństwa grozi zamknięciem obiektu.