Nabór do Akademii ŁKS oraz do I klasy LO

11 / 04 / 2022

W piątek 15 kwietnia zachęcamy młodych piłkarzy z rocznika 2007 i 2008 do wzięcia udziału w dniu otwartym Szkoły Marcina Gortata oraz treningu naborowym w Akademii ŁKS.

Drzwi otwarte Szkoły Marcina Gortata oraz trening naborowy w Akademii ŁKS to propozycja dla przyszłych licealnych pierwszoklasistów, którzy latem zakończą edukację w szkole podstawowej i przy okazji trenują piłkę nożną.

Piątek, 15 kwietnia, Akademia ŁKS (ul. Krańcowa 19 w Łodzi):

• godz. 12:30: trening naborowy dla rocznika 2007
  • godz. 14:30: trening naborowy dla rocznika 2008

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

Na testowy trening prosimy przybyć przynajmniej 45 minut przed rozpoczęciem. Aby wziąć udział w treningu należy wypełnić FORMULARZ i przynieść go ze sobą na zbiórkę.

W Szkole Marcina Gortata uczy się wielu młodych sportowców, a dzięki wypracowanej wspólnie z klubem wizji procesu szeroko rozumianego rozwoju uczniów (oraz skoordynowanym z treningami planem lekcji), współpraca ta pozwala wychowankom Akademii ŁKS-u w jednym miejscu zarówno kształcić się, jak i doskonalić umiejętności sportowe.

W sąsiedztwie Szkoły Gortata znajduje się Akademia ŁKS Łódź, która stwarza największe możliwości rozwoju piłkarskiego w województwie łódzkim. Obecnie trenuje tutaj ponad 350 młodych piłkarzy pod opieką 26 wykwalifikowanych trenerów oraz dwóch fizjoterapeutów. Każdym z roczników zajmuje się przynajmniej dwóch szkoleniowców, którzy mają do dyspozycji nowoczesny ośrodek treningowy.

fot. Radosław Jóźwiak / Cyfrasport