Aktualności

Michał Kołba wznawia treningi

14
16 / 07 / 2021

W piątek na treningu trzecioligowych rezerw szkoleniowcy ŁKS II Łódź będą mieli do dyspozycji jeszcze jednego piłkarza. Michał Kołba wznawia treningi.

Bramkarz w czwartek przeszedł pomyślnie testy medyczne i już w piątek pojawi się na zajęciach drugiej drużyny ŁKS-u, ale do końca września nie może występować w meczach (w tym także w spotkaniach sparingowych).

Michał Kołba jest wychowankiem ŁKS-u. W przeszłości występował również w UKS SMS Łódź, Chojniczance Chojnice, Turze Turek, Calisio Kalisz, Bałtyku Koszalin i Pogoni Grodzisk Mazowiecki.


W 2015 roku bramkarz wrócił do Łodzi i 22 marca, jeszcze w trzeciej lidze, wskoczył do bramki ŁKS-u w spotkaniu z Omegą Kleszczów. Od tego dnia Michał Kołba rozegrał 154 mecze, a w sumie ma ich na koncie 157, bo zadebiutował w barwach łódzkiego klubu już w 2013 roku.

Golkiper przebył z ełkaesiakami długą drogę wiodącą od trzeciej ligi do ekstraklasy. Był numerem „1” u trenerów Marka Chojnackiego, Roberta Szwarca, Marcina Pyrdoła, Wojciecha Robaszka i Kazimierza Moskala. Teraz wznowi treningi w trzecioligowym zespole ŁKS II Łódź trenerów Marcina Matysiaka i Radosława Pęciaka, w którym za szkolenie bramkarzy odpowiada Michał Zapart.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny