Klub

MARVEL nowym partnerem ŁKS-u!

14.09.2017

14.09.2017

MARVEL nowym partnerem ŁKS-u!

Spółka Marvel, jeden z wiodących w Polsce dealerów samochodowych, została dzisiaj nowym partnerem Łódzkiego Klubu Sportowego.

Historia firmy Marvel sięga 2005 r. Od tego czasu firma szybko została jednym z wiodących dealerów Hyundai i Kia w Polsce, sukcesywnie otrzymując wiele prestiżowych nagród w tym m.in. tytuł „Najlepszego Dealera Hyundai w Europie”.

Marvel dysponuje nowoczesnymi salonami sprzedaży i serwisem w trzech lokalizacjach:

  • w Łodzi, przy al. Śmigłego Rydza 1 – salon Kia,
  • w Łodzi przy al. Śmigłego Rydza 22 – salon Hyundai,
  • w Bełchatowie przy ul. Czaplinieckiej 62 – salon Kia
  • nowy salon Kia w Poznaniu przy ul. Obornickiej 223.

Firma oferuje kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży samochodów nowych i używanych, ubezpieczeń, produktów finansowych oraz wynajmu pojazdów.

Należąca do spółki stacja dealerska oferuje najwyższy poziom usług serwisowych, dysponując najnowocześniejszym wyposażeniem oraz specjalistyczną kadrą techniczną. Dział blacharsko-lakierniczy może się poszczycić najnowszymi technologami napraw nadwozi.

Obecnie firma bardzo prężnie zaistniała na rynku jako Partner Łódzkiego Sportu.

Dzięki współpracy z Klubem, Kibice ŁKSu będą mogli skorzystać z wyjątkowych promocji. – Specjalnie dla fanów ŁKS firma Marvel przygotowała m.in. realizację darmowych przeglądów typu Before Service dla samochodów wszystkich marek, zniżkę na naprawy serwisowe w autoryzowanych stacjach dealerskich Hyundai i Kia, a także preferencyjne warunki zakupu nowych samochodów Hyundai i Kia dla posiadaczy karnetów na mecze ŁKS.

Marvel jest marką o ugruntowanej pozycji na rynku i wierzymy, że partnerstwo z  Klubem ŁKS – Klubem z dużymi tradycjami i osiągnięciami przyniesie obu stronom wiele korzyści marketingowych.

Witamy w gronie naszej biznesowej rodziny!

Salony Marvel