Aktualności

Maks Rozwandowicz trenował z zespołem

13
04 / 05 / 2021

fot. Radosław Jóźwiak / Cyfrasport

Piłkarze ŁKS-u trenowali we wtorek w ośrodku treningowym Akademii przy ul. Krańcowej. Na zajęciach nie zabrakło Maksymiliana Rozwandowicza, który w meczu z Chrobrym doznał urazu głowy, a także rekonwalescenta Kamila Dankowskiego.

W ramach przygotowań do niedzielnego meczu z GKS-em Jastrzębie ełkaesiacy wezmą udział w pięciu jednostkach treningowych. Wtorkowe przedpołudniowe zajęcia odbyły się w ośrodku treningowym Akademii ŁKS. Trener Ireneusz Mamrot miał do dyspozycji niemal wszystkich zawodników, w tym Maksymiliana Rozwandowicza.

Defensywny pomocnik ŁKS-u został w Głogowie mocno poturbowany, ale uraz na szczęście nie okazał się na tyle poważny, aby mógł wyłączyć naszego piłkarza z przygotowań do niedzielnego spotkania z szesnastym w tabeli pierwszej ligi GKS-em Jastrzębie. Wczoraj Maksymilian Rozwandowicz, który w jednym ze starć z piłkarzem Chrobrego doznał urazu głowy, spotkał się z lekarzem i ten zezwolił zawodnikowi na udział w zajęciach.

We wtorek indywidualnie trenowali Jakub Tosik i Tomasz Nawotka, natomiast trójka naszych maturzystów, czyli Marcel Wszołek, Michał Kot i Piotr Gryszkiewicz tym razem ćwiczyła z czwartoligowymi rezerwami, a to ze względu właśnie na egzamin dojrzałości. Warto dodać, że zajęcia z zespołem wznowił też Kamil Dankowski. Nasz rekonwalescent w ubiegłym tygodniu nie mógł jeszcze uczestniczyć we wszystkich ćwiczeniach, ale w większości na szczęście już tak.

Jutro (tj. w środę) poza ćwiczeniami w grupach w siłowni, ełkaesiacy mają w planie zajęcia na boisku w porze meczu z GKS-em. Podobnie będzie to wyglądało w czwartek, piątek oraz w sobotę. Następnego dnia, tj. w niedzielę 9 maja łodzianie zmierzą się na własnym stadionie z zespołem z Jastrzębia. Początek meczu o godz. 15. Spotkanie będzie można obejrzeć w aplikacji ipla.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]