Drużyna

Lukáš Bielák na kolejny rok w ŁKS-ie

01.07.2018

01.07.2018

Lukáš Bielák na kolejny rok w ŁKS-ie

Słowacki obrońca przedłużył umowę z Łódzkim Klubem Sportowym. Lukáš Bielák w zeszłym sezonie wystąpił w sześciu spotkaniach drugiej ligi, w przeszłości natomiast zaliczył prawie pięćdziesiąt spotkań w ekstraklasie.

31-letni piłkarz w przeszłości reprezentował barwy słowackich klubów (w tym MFK Ružomberok – 66 meczów w słowackiej Extralidze), w Polsce natomiast występował w Górniku Łęczna i Bytovii Bytów (w tym ostatnim: dziesięć meczów na zapleczu ekstraklasy i jeden gol), a od września 2017 roku – w ŁKS-ie.

W polskiej ekstraklasie Lukáš Bielák zagrał w 47 meczach (wszystkie w Górniku Łęczna), zdobył też jedną bramkę, z kolei w zespole „Rycerzy Wiosny” w ostatnim drugoligowym sezonie na boisku pojawiał się sześciokrotnie (w tym pięć razy w podstawowym składzie).

Piłkarz przedłużył umowę z łódzkim klubem o rok.

Słowackiemu zawodnikowi życzymy zdrowia i wielu znakomitych występów na pierwszoligowych boiskach.