Aktualności

„Łódzki Pan – edycja ŁKS” powraca

6
20 / 08 / 2020

Nowa odsłona niezwykłej gry planszowej „Łódzki Pan – edycja ŁKS” już dostępna w naszym sklepie! Ekskluzywne wydanie gry dedykowane kibicom ŁKS-u pozwoli wcielić się w jedną z historycznych postaci łódzkiego klubu, przeżyć niezwykłą przygodę i… zdobyć władze nad całym miastem.

“Łódzki Pan – edycja ŁKS” gwarantuje wciągającą rozgrywkę i świetną zabawę na wiele godzin. Na uwagę zasługuje kunsztowne wydanie wszystkich elementów gry, a dodajmy, że w skład wersji drugiej odsłony gry weszły m.in. unikalne karty ŁKS-u i specjalne figurki z podobiznami słynnych piłkarzy.

Oprócz Władysława Króla, Stanisława Terleckiego, Jerzego Sadka, Marka Chojnackiego i Leszka Jezierskiego pojawił się teraz także Antoni Gałecki. Znajdziemy także specjalne żetony, instrukcję czy streszczającą dzieje ŁKS-u kilkustronicowa broszura. Jest oczywiście i efektowna ukazująca Łódź plansza, na której znajdziemy najważniejsze symbole i miejsca związane z miastem, w tym m.in. stadion przy al. Unii 2 wraz z Atlas Areną oraz Akademia ŁKS.

Całość mieści się w eleganckiej oprawie, na której motywem przewodnim są symbole ŁKS-u, co czyni grę wymarzonym prezentem dla każdego ełkaesiaka i każdej ełkaesianki.

Grę w cenie 300 zł zakupicie w sklepie ŁKS.
Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny