Klub

„ŁKS z Klasą” – uczniowie zaprojektowali koszulki ŁKS-u

23.03.2018

23.03.2018

„ŁKS z Klasą” – uczniowie zaprojektowali koszulki ŁKS-u

Od października trwa projekt „ŁKS z Klasą”, skierowany do dzieci ze szkół podstawowych. Uczniowie po raz kolejny stworzyli dla klubu wyjątkowe prace i udowodnili, że sport jest wspaniałą inspiracją nawet dla najmłodszych.

W projekcie udział biorą szkoły nie tylko z Łodzi, ale także z całego województwa. Zadaniem i celem przedsięwzięcia jest propagowanie sportu jako formy rekreacji i zabawy. Dzieci etapowo wykonują prace techniczne i plastyczne. W ramach projektu, w szkołach prowadzone są również zajęcia sportowe, prowadzone przez zawodników pierwszej drużyny ŁKS-u.

Tym razem przyszła kolei na podsumowanie drugiego etapu projektu, który polegał na stworzeniu koszulek piłkarskich inspirowanych ŁKS-em. Do klubu dotarło kilkadziesiąt prac, z których część (nadesłanych z SP 36) możecie podziwiać powyżej. Dziękujemy również za udział SP 152, SP 36, SP 46 i SP 164, których prace najprawdopodobniej dotrą do nas nieco później.

Pragniemy serdecznie podziękować za wielkie zaangażowanie wszystkim uczestnikom oraz koordynatorom projektu.

W kolejnym etapie uczniowie będą nagrywać specjalne piosenki, których głównym tematem będzie sport, piłka nożna i oczywiście ŁKS!