Aktualności

ŁKS w Side | Dzień 1

14
13 / 01 / 2020

Pierwszy dzień zgrupowania w Side upłynął ełkaesiakom pod znakiem dwóch treningów na zielonej murawie. Po sobotniej podróży z Łodzi zajęcia miały charakter wprowadzający do ćwiczeń o dużo większej intensywności, które czekają piłkarzy w dalszej części pobytu na Riwierze Tureckiej.

Pierwszy trening „Rycerze Wiosny” rozpoczęli przy dość mocno zachmurzonym niebie. Słońce szybko jednak przebiło się przez warstwę chmur i potem towarzyszyło ekipie już do samego zachodu, czyli niemal do godziny 18:00. W pierwszej sesji treningowej udział wzięli wszyscy zawodnicy, którzy znaleźli się w kadrze na obóz – jedynie Przemysław Sajdak pracował indywidualnie pod okiem Marka Jędrzejewskiego.

Na popołudniowych zajęciach „Sajdi” trenował już normalnie wraz z kolegami. Większość ćwiczeń po obiedzie poświęcona była kwestiom taktycznym, choć na koniec nie zabrakło też małych gierek, które jak zwykle wywoływały wiele emocji pośród zawodników.

Po kolacji trener Kazimierz Moskal zarządził pierwszą tegoroczną na ziemi tureckiej odprawę. Poprzedziło ją gromkie „Sto lat” wyśpiewane przez zawodników i sztab pod adresem Drago Srnicia, który w poniedziałek świętował 28. urodziny. Serbski pomocnik bez problemu zdmuchnął świeczki na specjalnie przygotowanym torcie, więc pozostaje trzymać kciuki, aby spełniło się życzenie, które sobie w tym momencie uśmiechnięty jubilat pomyślał.

W poniedziałek biało-czerwono-biali będą ćwiczyć dwukrotnie. Przed południem w dwóch grupach w hotelowej siłowni, a po południu wrócą na trawiastą murawę. Prognozy meteorologów wyglądają optymistycznie, więc wszystko wskazuje na to, że zespół ponownie będzie ćwiczył nie tylko w malowniczym otoczeniu gór Taurus, ale i w idealnych warunkach pogodowych.

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]