ŁKS on Tour! Zapisz się na wyjazd do Kielc

03 / 03 / 2020

fot. Paweł Ciesielski

Poniedziałkowy mecz z Koroną Kielce zakończy dziewięciodniowy niezwykle intensywny maraton gier w PKO Ekstraklasie. W niedzielę ełkaesiacy zremisowali z Arką Gdynia na wyjeździe, jutro podejmą w Łodzi Zagłębie Lubin, a za niecały tydzień zagramy w Kielcach. Zapisy na ten wyjazd rozpoczęły się dzisiaj i będą trwać do jutra.

Korona i ŁKS zamykają tabelę PKO Ekstraklasy. Mecz w Kielcach będzie więc kolejną okazją do odrobienia części strat. Każdy kolejny remis czy porażka jeszcze bardziej skomplikuje sytuację ełkaesiaków, więc jak ważne są kolejne punkty i Wasze wsparcie w każdym meczu przypominać nie musimy. Liczymy, że znów stawicie się licznie na kolejnym stadionie i razem zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby wrócić do Łodzi z kompletem punktów.

Zapisy na poniedziałkowy mecz z Koroną (18:00) będą prowadzone w sklepie kibiców we wtorek (3.03) od godz. 12:00 do 19:00 oraz w środę (4.03) od 12:00 do 16:30. Później zapisać się będzie można na trybunie przed pierwszym gwizdkiem sędziego w meczu ŁKS – Zagłębie Lubin. Koszt biletu to 26 złotych.

Do zobaczenia jutro na meczu i w Kielcach!