ŁKS III rozpoczął przygotowania do sezonu

19.07.2021

ŁKS III rozpoczął przygotowania do sezonu

Tydzień po drużynie rezerw przygotowania do nowego sezonu rozpoczęła trzecia drużyna ŁKS-u. W pierwszych zajęciach beniaminka ligi okręgowej wzięło udział 28 zawodników.

ŁKS III Łódź rozpoczął przygotowania do sezonu 2021/22 w zmienionym składzie. Z drużyny odeszli zawodnicy z rocznika 2002, którzy skończyli wiek juniorski, a do zespołu, którego trzon stanowią zawodnicy urodzeni w 2003 roku dołączyli gracze z rocznika 2004. Dodajmy, że drugim trenerem trzeciej drużyny ŁKS-u został Mariusz Zasada, który dołączył do sztabu szkoleniowego składającego się z Michała Zientarskiego (I trener), Sebastiana Bielichowskiego (trener bramkarzy) i Dawida Piątkowskiego (trener przygotowania motorycznego).

W przerwie letniej łodzianie wezmą udział w obozie przygotowawczym z Busko-Zdroju (w dniach 1-7 sierpnia), a także rozegrają cztery sparingi. Formę ełkaesiaków sprawdzą Polonia Piotrków Trybunalski, Tęcza Brodnia, AKS Busko-Zdrój i Korona Kielce U19.

W nowym sezonie łodzianie zagrają w lidze okręgowej. Rywalami ŁKS III w lidze będą: GKS Ksawerów, LKS Różyca, Termy Uniejów, Górnik Łęczyca, KAS Konstantynów Łódzki, Iskra Dobroń, Zawisza Rzgów, Victoria Rąbień, Włókniarz Zgierz, Sokół II Aleksandrów Łódzki, Ner Poddębice, GLKS Sarnów/Dalików, Włókniarz Pabianice oraz dwóch derbowych rywali AKS SMS i UKS SMS Łódź.

Kadra ŁKS III na pierwszym treningu

Bramkarze: