Drużyna

Liczy się dobra energia. W piątek mecz z Koroną

31.07.2023

31.07.2023

Liczy się dobra energia. W piątek mecz z Koroną

Ełkaesiacy trenowali w poniedziałek dwukrotnie, a wieczorem w planach mają spotkanie z kibicami. To świetna okazja, żeby przekazać sobie dużo dobrej energii. Potrzebują jej teraz i piłkarze, i kibice.

Po meczu w Gliwicach nikt nie spuszcza nosa na kwintę, bo jak powiedział Piotr Głowacki należy dalej ciężko pracować i przede wszystkim zachować spokój. Łodzianie rozpoczęli tydzień od zajęć siłowych w salce treningowej, po obiedzie był jeszcze trening piłkarski, a wieczorem, od godz. 17, rozpocznie się spotkanie z kibicami, na które zapraszamy młodszych i starszych sympatyków ŁKS-u. Oczywiście warto się na nim pojawić ze względu na wiele świetnych atrakcji, ale także dlatego, żeby przybić piątkę z piłkarzami i okazać im wsparcie, do czego gorąco zachęcamy, tym bardziej że mecz z Koroną Kielce już w najbliższy piątek.

W tym tygodniu trener Kazimierz Moskal wraz ze swoim sztabem zaplanował w sumie pięć jednostek treningowych (we wtorek, w środę i czwartek będziemy szlifować formę na boisku), natomiast w piątek przed południem odbędzie się rozruch, a o godz. 20.30 rozpocznie się pierwszy w tym sezonie domowy mecz ŁKS-u – już w PKO BP Ekstraklasie i już na całym stadionie Króla – czyli coś, na co czekaliśmy wiele, wiele lat i coś, czego po prostu nie można przegapić.

W meczu z Ruchem w kadrze naszego zespołu zabrakło Kamila Dankowskiego i Pirulo, a Kay Tejan opuścił plac gry po dwóch kwadransach. – Kontuzjowani wracają powoli do treningu i jest szansa na ich występ w najbliższym meczu. Natomiast sytuacja każdego z nich jest nieco inna, dlatego będziemy obserwować i oceniać ich dyspozycję każdego dnia i na koniec zdecydujemy czy wystąpią od początku, czy będą w kadrze meczowej – wyjaśnia Marcin Pogorzała, asystent trenera Kazimierza Moskala. Oczywiście do dyspozycji szkoleniowców będzie w piątek Michał Mokrzycki. Pomocnik został ukarany dwoma żółtymi i w konsekwencji czerwoną kartką, więc nie czeka go przymusowa absencja.

Mecz ŁKS-u z Koroną Kielce rozpocznie się na stadionie Króla w piątek 4 sierpnia o godz. 20.30. Karnety ŁKS-u na cały sezon lub rundę jesienną zakupicie za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży bilety.lkslodz.pl oraz w kasach stacjonarnych w al. Unii 2 (kasy codziennie otwarte od godz. 15 | w poniedziałek do godz. 20, we wtorek, w środę i w czwartek do godz. 19, a w dniu meczu do godz. 21.30). W poniedziałek o godz. 15 rozpocznie się ponadto sprzedaż biletów na mecz z Koroną Kielce. Ełkaesiacy, do zobaczenia na stadionie Króla!