22. kolejka PKO Ekstraklasy / ŁKS Łódź – Wisła Płock 0:0 (0:0)

  • Żółte kartki: Tadej Vidmajer, Przemysław Sajdak, Łukasz Piątek, Samu Corral – Kazimierz Moskal, Maciej Ambrosiewicz, Grzegorz Kuświk, Mateusz Szwoch
  • Sędziował: Jarosław Przybył (Polska)
  • Widzów: 5160

Składy:

  • ŁKS Łódź: Arkadiusz Malarz – Artur Bogusz, Carlos Moros, Maciej Dąbrowski, Tadej Vidmajer – Michał Trąbka, Przemysław Sajdak (65. Dragoljub Srnic), Łukasz Piątek, Antonio Dominguez (84. Jakub Wróbel) – Pirulo (61. Adam Ratajczyk), Samu Corral.
  • Wisła Płock: Thomas Daehne – Damian Michalski, Jakub Rzeźniczak, Alan Uryga, Angel Garcia – Maciej Ambrosiewicz (68. Damian Rasak), Dominik Furman, Dawid Kocyła (88. Aleksander Pawlak), Mateusz Szwoch – Giorgi Merebaszwili, Grzegorz Kuświk (59. Cillian Sheridan).