Klub

Krzysztof Jakubik sędzią meczu ze Stalą Rzeszów

11.08.2022

11.08.2022

Krzysztof Jakubik sędzią meczu ze Stalą Rzeszów

fot. Kamil Świrydowicz / Cyfrasport

Niedzielny mecz 6. kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym ŁKS zmierzy się w Rzeszowie ze Stalą poprowadzi Krzysztof Jakubik.

Ze znanym z boisko PKO Ekstraklasy doświadczonym arbitrem z Siedlec piłkarze ŁKS-u spotkali się ostatni raz kilka miesięcy temu przy okazji wyjazdowego meczu z Arką w Gdyni. Wcześniej Krzysztof Jakubik był rozjemcą czterech meczów z udziałem ełkaesiaków w sezonie 2019/2020 (wygranego spotkania z Zagłębiem Lubin, przegranych meczów z Wisłą Płock i Śląskiem Wrocław oraz zremisowanego z Rakowem Częstochowa).

W niedzielę asystentami Krzysztofa Jakubika będą Tomasz Niemirowski i Sławomir Kowalewski, a sędzią technicznym Daniel Kruczyński. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają Sebastian Jarzębak oraz Mateusz Złotnicki. Pierwszy gwizdek o godz. 12.40.