Koszulki meczowe na 110-lecie ŁKS-u już w sprzedaży!

16 / 03 / 2018

Od początku rundy wiosennej piłkarze ŁKS-u występują w nowych strojach, zaprojektowanych z okazji obchodów 110. rocznicy powstania klubu. Od dziś każdy z Was może mieć unikalną koszulkę we własnej kolekcji.

Zawodnicy pierwszego zespołu w nowych strojach po raz pierwszy zaprezentowali się podczas meczu z Gryfem Wejherowo.

Stroje domowe w barwach biało-czerwono-białych nie wymagają komentarza, natomiast stroje wyjazdowe z dominującym czernią to ukłon w kierunku pionierskiego okresu ŁKS-u, sięgającego początków XX wieku.

Na te wyjątkowe koszulki, oprócz nazw i logotypów partnerów oraz sponsorów, trafił również logotyp „Polski Niepodległej”, wszakże na 2018 rok przypada setna rocznica odzyskania niepodległości, sam zaś symbol wpisuje się doskonale w historię klubu od początku silnie akcentującego związki tak z lokalnym środowiskiem, jak i z niepodległą Polską.

Prestiżu kompozycji nadaje kolor złoty (tę barwą zaznaczono także współpracujące z klubem firmy).

Czy nowe koszulki przejdą do legendy, jako te w których piłkarze ŁKS-u awansowali na zaplecze ekstraklasy okaże się za kilka miesięcy, pewnym jest jednak że zapiszą się w historii, w nich bowiem “Rycerze Wiosny” występować będą w roku 110. rocznicy powstania klubu.

To naprawdę wyjątkowy wzór, jedyna w swoim rodzaju pamiątka a zarazem kapitalny prezent dla każdego ełkaesiaka. Efektowne połączenie nowoczesności z nutą sentymentalnego klimatu retro, czyli to z czego jesteśmy dumni plus kierunek, w którym podążamy od jakiegoś czasu.

Przeszłość, teraźniejszość, przyszłość. A innymi słowy: emocje, które kochacie i zapowiedź tego, co czeka nas wkrótce. Takie są właśnie nowe koszulki piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego!

W tym momencie możliwy jest zakup koszulki domowej (o strojach wyjazdowych i możliwości ich zakupu będziemy jeszcze informować w niedalekiej przyszłości).

Dedykowane t-shity są już do nabycia w Sklepie Kibiców ŁKS, który znajduje się na końcu trybuny.

Godziny otwarcia sklepu:

• Od poniedziałku do piątku: 12:00 – 19:00
  • Sobota: 10:00 – 14:00
  • Niedziela: nieczynne

Przypominamy, że sklep jest również nieczynny w trakcie meczów rozgrywanych w Łodzi przy al. Unii 2 (bez względu na dzień tygodnia).

Dane techniczne: Koszulki marki Adidas, jakość technologia climacool@ (prawidłowa wentylacja, komfortowo, materiał pochodzący z recyklingu)

Cena jubileuszowej koszulki wynosi:

• 249 zł z pełnym brandingiem
  • 219 zł bez brandingu