Klub

Koniec misji Jakuba Olkiewicza w ŁKS-ie

07.07.2023

07.07.2023

Koniec misji Jakuba Olkiewicza w ŁKS-ie

Dobiega końca misja Jakuba Olkiewicza w Łódzkim Klubie Sportowym. Doradca zarządu ds. komunikacji po awansie ŁKS-u do Ekstraklasy z uwagi na obowiązki zawodowe musiał zrezygnować ze współpracy z klubem.

– To była fantastyczna przygoda, zwłaszcza w pierwszym okresie, gdy istotnie pracy w obrębie komunikacji było naprawdę dużo – komentuje nasz kibic. – Marzyłem o tym, by swoim zaangażowaniem w choć minimalny sposób poprawić wymianę informacji na linii klub-kibice i mam nadzieję, że zwłaszcza w ubiegłym, bardzo trudnym roku, udało się tego dokonać. Teraz, gdy co tydzień będę recenzował poczynania naszych zawodników, trenera czy innych pracowników klubu, wolę powrócić do roli wyłącznie sympatyka na trybunach. Dziękuję wszystkim zawodnikom, sztabowi szkoleniowemu oraz przede wszystkim pracownikom klubu, za których fenomenalną pracę zdarzało mi się dostawać absolutnie niezasłużone pochwały.

Jak zapowiada sam Olkiewicz – miejsca nie zmienia, podobnie jak w czasie swojego „urzędowania” w klubie najczęściej będzie można go spotkać na kultowej „Galerze” lub w sektorach gości naszych ekstraklasowych rywali. Dziękujemy Kubie za współpracę i do zobaczenia już w Warszawie, podczas pierwszej kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy.