Aktualności

Konferencja po meczu ŁKS – Wisła Płock

1
15 / 02 / 2020

– Przede wszystkim dziękuję zawodnikom za to ile serca i wysiłku włożyli w ten mecz. Niestety nie udało się przekuć tego na trzy punkty, czasami tak bywa. Może stworzyliśmy sobie zbyt mało klarownych sytuacji, a najlepszą zmarnował Pirulo w pierwszej połowie, który zbyt długo czekał z decyzją o strzale. Pierwsza połowa to dużo negatywnych emocji, nie tylko na boisku, ale też w szatni – mówił trener Kazimierz Moskal po bezbramkowym remisie z Wisłą Płock.

Zobacz konferencję:

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]