Komunikat dot. otwarcia trybuny ŁKS dla kibiców

Klub

Komunikat dot. otwarcia trybuny ŁKS dla kibiców

07.05.2021

07.05.2021

Od połowy maja kibice wrócą na stadiony. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, w przypadku ŁKS-u zostaną one udostępnione posiadaczom karnetów na cały sezon. Więcej informacji w treści komunikatu.

Zgodnie z ogłoszonym przed władze administracyjne w ubiegłym tygodniu planem wychodzenia z pandemicznych obostrzeń oraz Rozporządzeniem Rady Ministrów od 15 maja 2021 roku kibice wrócą na otwarte obiekty sportowe, ale na razie maksymalnie do 25 procent pojemności obiektu.

Karnetowicze wrócą na trybunę

W związku ze wspomnianymi zmianami, na meczach piłkarzy ŁKS-u w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi fani naszego klubu pojawią się już przy okazji spotkania z Górnikiem Łęczna.

Ze względu na ograniczoną przez władze liczbę dostępnych miejsc (obecnie to maks. 25 proc. pojemności obiektu), zostaną one udostępnione posiadaczom karnetów ŁKS na cały sezon.

Wygenerowanie miejsca

Kibic posiadający karnet ŁKS (na cały sezon 2020/2021) zobowiązany jest do wygenerowania miejsca na mecz z Górnikiem Łęczna. Brak wygenerowania miejsca (w terminie od 12 do 21 maja) jest równoznaczny z rezygnacją z miejsca.

Przypisania miejsca można dokonać w systemie sprzedaży na stronie bilety.lkslodz.pl lub stacjonarnie w kasie.

Proces wygenerowania miejsca przez posiadaczy karnetów jest bezpłatny. Dostępne będzie co czwarte miejsce na trybunie stadionu przy al. Unii 2, więc jeśli posiadaczowi karnetu zależy na konkretnym sektorze, sugerujemy nie zwlekać z przypisaniem miejsca.

W internecie lub kasie – od 12 maja

Posiadacze karnetów na cały sezon mogą bezpłatnie przypisać sobie miejsce na mecz ŁKS-u z Górnikiem Łęczna już od najbliższej środy 12 maja od godz. 12 – za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży lub w stacjonarnej kasie zlokalizowanej w Łódź Sport Arenie.

Punkt sprzedaży biletów (Łódź Sport Arena im. Józefa Żylińskiego) – dotyczy od 12 maja:

  • środa: godz. 12.00 – 16.00
  • czwartek: godz. 10.00 – 18.00
  • piątek: godz. 8.00 – 16.00

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w poszczególnych sektorach, należy się liczyć z  potrzebą wygenerowania sobie miejsce w innym sektorze niż ten preferowany przez kibica.

Instrukcja – samodzielne wygenerowanie miejsca (posiadacze karnetów na cały sezon)

  1. Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów bilety.lkslodz.pl
  2. Wybierz imprezę: ŁKS Łódź – Górnik Łęczna
  3. Wybierz jedno z dostępnych miejsc (miejsca oznaczone na czerwono są niedostępne)
  4. Dokonaj „zakupu” biletu (za 0 zł)

Po pomyślnym przejściu tych czterech etapów bilet na mecz ŁKS-u z Górnikiem Łęczna zostanie automatycznie „załadowany” na kartę kibica (w związku z czym NIE trzeba go drukować).

Karnety VIP

Kibicom, którzy zakupili karnety VIP GOLD lub VIP SILVER na sezon lub rundę jesienną miejsca zostaną przypisane automatycznie.

Ze względu na możliwe zmiany przepisów prosimy posiadaczy karnetów ŁKS na RUNDĘ JESIENNĄ sezonu 2020/2021 o jeszcze chwilę cierpliwości.