Klub

Kiedy kupisz karnet na ŁKS

22.06.2022

22.06.2022

Kiedy kupisz karnet na ŁKS

Podstawowy cennik karnetów na sezon 2022/2023 już znacie. Teraz czas na szczegóły. W piątek do gry wejdą kibice przedłużający karnet z zachowaniem miejsca. We wtorek rozpocznie się sprzedaż otwarta. 

Sprzedaż karnetów za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży bilety.lkslodz.pl oraz stacjonarnie w kasie (godziny pracy kas poniżej) rozpocznie się w piątek o godz. 15, ale pierwszeństwo będą mieli kibice przedłużający karnety (z zachowaniem miejsca). Sprzedaż otwarta rozpocznie się we wtorek 28 czerwca.

Pierwszeństwo dla przedłużających

Z myślą o tych wszystkich, którzy posiadali karnet na ubiegły sezon, karnet na rundę wiosenną (21/22) lub mini karnet nie tylko przygotowaliśmy specjalną ofertę, ale i daliśmy im pierwszeństwo, chcąc w ten sposób podziękować za okazane wsparcie i zrekompensować rozegrany bez udziału publiczności mecz z Odrą Opole. Ze względu na ograniczenia wynikające z systemu sprzedaży do wtorku przedłużyć karnet online lub w kasie możecie tylko z zachowaniem miejsca.

Sprzedaż z prawem pierwszeństwa dedykowana kibicom przedłużającym karnet z zachowaniem miejsca potrwa od piątku (24 czerwca) do wtorku (28 czerwca do godz. 12). Tego samego dnia od godz. 15 rozpocznie się otwarta sprzedaż i bardzo liczymy na to, że takich, którzy zechcą zostać w kolejnym roku stałymi karnetowiczami będzie jeszcze więcej.

Ważne!

 • do dyspozycji kibiców są sektory: B, D, F (F1 dla Akademii ŁKS) oraz VIP
 • osoby przedłużające karnet ze zmianą miejsca mogą to zrobić od wtorku do pierwszego meczu (w promocyjnych cenach)
 • osoby przedłużające karnet, które zajmowały wcześniej miejsca na sektorach wyłączonych obecnie ze sprzedaży, mają możliwość przedłużenia karnetu w przedsprzedaży wyłącznie w kasie stacjonarnej w piątek i poniedziałek. Od wtorku mogą uczynić to online spośród dostępnych miejsc na stadionie

Kasy (od al. Unii)

 • Piątek (24 czerwca) | godz. 15.00 – 19.00 (dla przedłużających z zachowaniem miejsca)
 • Sobota (25 czerwca) | nieczynne
 • Niedziela (26 czerwca) | nieczynne
 • Poniedziałek (27 czerwca) | godz. 15.00 – 19.00 (dla przedłużających z zachowaniem miejsca)

 • Wtorek (28 czerwca) | godz. 15.00 – 19.00 (sprzedaż otwarta)
 • Środa (29 czerwca) | godz. 15.00 – 19.00 (sprzedaż otwarta)
 • Czwartek (30 czerwca) | godz. 10.00 – 15.00 (sprzedaż otwarta)
 • Piątek (1 lipca) | godz. 10.00 – 19.00 (sprzedaż otwarta)

FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dot. sprzedaży karnetów znajdziecie TUTAJ.


Cennik karnetów i biletów na sezon 2022/23 oraz rundę jesienną

Szczegółowy cennik znajdziesz na końcu artykułu.

Kliknij na cennik, aby powiększyć

Pamiętajcie o karcie kibica

Przypominamy, że każdy karnetowicz musi posiadać kartę kibica. Jeśli już ją posiadacie karnet zostanie na nią automatycznie załadowany po dokonanym zakupie. Jeśli jej nie posiadacie – nie martwcie się. Kartę kibica można zakupić w cenie 10 zł (zakup i odbiór karty kibica tylko w kasach stacjonarnych).