Kibice ŁKS pomagają w walce z koronawirusem

22 / 03 / 2020

fot. Artur Kraszewski

Już od wielu tygodni świat zmaga się z pandemią koronawirusa (COVID-19). Nie inaczej jest w Polsce, gdzie z dnia na dzień liczba zarażonych rośnie, a szpitale przygotowują się na nierówną walkę. Nie będą jednak sami. Z pomocą przyszli m.in. kibice z całej Polski, wśród których nie mogło zabraknąć fanów Łódzkiego Klubu Sportowego.

W szpitalach już teraz zaczyna brakować materiałów medycznych czy środków dezynfekujących. Sytuacja jest trudna, ale lekarze i personel medyczny, którzy z narażeniem własnego życia codziennie ratują życie innych, nie są osamotnieni. Stowarzyszenie Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego postanowiło im pomóc organizując zbiórkę środków na zakup niezbędnych środków, które mogą usprawnić ich pracę i ochronić życie pracowników szpitali, wśród których ryzyko zarażenia jest największe.

Wesprzeć akcję może każdy. Wystarczy wpłacić dowolną kwotę na konto Stowarzyszenia Kibiców ŁKS Łódź w tytule wpisując „pomoc”.

• 3 Oddział PKO BP S.A. w Łodzi: 48 1020 3378 0000 1402 0163 6422
  • W tytule przelewu należy wpisać „pomoc”.
  • Konto PayPall dla emigracji: sk@lksfans.pl

Pomóż szpitalom przygotować się na ten trudny okres.

Informacje o zbiórce można śledzić na forum oraz profilu ŁKSFans.pl na Facebook’u.

Przypominamy również o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. W miarę możliwości nie wychodź z domu, ograniczaj do niezbędnego minimum kontakt z innymi ludźmi oraz dbaj o częste mycie rąk.

Więcej informacji znajdziesz na stronach: