Jewhen Radionow na dłużej w ŁKS-ie

Drużyna

Jewhen Radionow na dłużej w ŁKS-ie

27.03.2019

27.03.2019

fot. cyfrasport.eu

Jewhen Radionow przedłużył umowę z Łódzkim Klubem Sportowym. Ukraiński napastnik, który niedawno świętował 29. urodziny, podpisał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2020 roku.

– W przypadku przedłużenia umowy z „Żenią” odgrywa rolę przeszłość, czyli to, co „Żenia” zrobił dla Klubu, teraźniejszość, czyli profesjonalizm i zaangażowanie oraz przyszłość, którą wraz z „Żenią” chcemy zaplanować tak, aby była najlepsza dla samego zawodnika – mówi Krzysztof Przytuła, dyrektor sportowy ŁKS-u. – „Żenia” od pierwszego dnia, gdy wszedł do szatni klubowej, wykazywał się niesamowitym charakterem, zawsze był z klubem i to bardzo doceniamy. Teraz w komforcie pracy może się skupić na najbliższych tygodniach, bo uważam, że może nam pomóc w realizacji zamierzonego celu.

Przypomnijmy, „Żenia” trafił do ŁKS-u ze Świtu Nowy Dwór przed sezonem 2016/17.  Na trzecioligowych boiskach w ekipie „Rycerzy Wiosny” zawodnik rozegrał wówczas 28 spotkań i strzelił 19 goli. W kolejnym sezonie, już w drugiej lidze, „Żenia” zagrał 32 mecze i zdobył 12 bramek. W obecnych rozgrywkach napastnik na boiskach Fortuna 1 Ligi pojawił się jak do tej pory 17 razy i strzelił 3 gole.

Jewhenowi gratulujemy podpisania nowej umowy i życzymy, aby jak najczęściej miał okazję słyszeć z trybun charakterystyczne „Żenia gol”!