Aktualności

„Informator I ligi” już w sobotę!

7
28 / 08 / 2020

fot. Łukasz Grochala / Cyfrasport

W najbliższą sobotę w „Dzienniku Łódzkim” i „Expressie Ilustrowanym” znajdziemy specjalny 32-stronicowy dodatek „Informator I ligi”, w który warto się zaopatrzyć przed sportowymi emocjami czekającymi ełkaesiaków w nowym sezonie Fortuna 1 Ligi.

Dzień po ligowej inauguracji w Opolu w kioskach, sklepach,  na regałach saloników prasowych, a i w internetowych wydaniach tych popularnych gazet znajdziemy specjalne wydania „Dziennika Łódzkiego” i „Expressu Ilustrowanego” z „Informatorem I ligi”, czyli niezbędnikiem każdego kibica.

Dzięki niemu dowiemy się chociażby, czy prezes ŁZPN-u Adam Kaźmierczak widzi szansę na powrót łódzkich klubów do PKO Ekstraklasy, co o sędziach mówi Tomasz Radkiewicz i jak gwiazdy typują wyniki spotkań m.in. ŁKS-u.

Przeczytamy ponadto o zbliżających się wielkimi krokami derbach Łodzi, przeczytamy i o kibicach klubów z województwa łódzkiego. Sprawdzimy także, co do powiedzenia przed startem ligi (lub chwilę po jej rozpoczęciu) mają trener ŁKS-u Wojciech Stawowy, a ponadto prezesi Widzewa i GKS-u Bełchatów.

Oczywiście crème de la crème każdego takiego wydawnictwa stanowią skarby kibica zawierające pełne kadry ŁKS-u, GKS-u Bełchatów i Widzewa oraz wszystkich pierwszoligowych rywali. Nie zabraknie efektownych zdjęć drużyn, nie zabraknie informacji o ciekawych transferach na zapleczu ekstraklasy i terminarza Fortuna I ligi opatrzonego informacją o tym, które mecze m.in. ŁKS-u obejrzymy na antenie stacji Polsat Sport.

32-stronicowy dodatek „Informator I ligi” trafi do sprzedaży z „Dziennikiem Łódzkim” i „Expressem Ilustrowanym” w najbliższą sobotę 29 sierpnia.Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny