Klub

Hit wiosny sędziuje Daniel Stefański

04.05.2023

04.05.2023

Hit wiosny sędziuje Daniel Stefański

fot. Michał Stańczyk / Cyfrasport

Piątkowe spotkanie ŁKS-u z Wisłą Kraków, zaplanowane w ramach 30. kolejki Fortuna 1 Ligi, poprowadzi Daniel Stefański.

Doświadczony arbiter z Bydgoszczy prowadził w tym sezonie już 26 meczów (a w tym mecze w PKO Ekstraklasie, na jej zapleczu i Lidze Europy UEFA), w których pokazał w sumie 116 żółtych kartek, 2 czerwone kartki, a na jedenasty metr dotąd wskazał dziewięciokrotnie. Po raz ostatni z arbitrem tym spotkaliśmy się w zeszłym sezonie przy okazji bezbramkowo zremisowanego spotkania z Koroną Kielce.

W piątek asystentami Daniela Stefańskiego będą Adam Kupsik i Michał Obukowicz, a sędzią technicznym Radosław Trochimiuk. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają Piotr Urban oraz Paweł Sokolnicki. Pierwszy gwizdek o godz. 20.30.