Firma Mirbud rozbuduje obiekt przy al. Unii

Klub

Firma Mirbud rozbuduje obiekt przy al. Unii

20.05.2019

20.05.2019

Dzisiaj oficjalnie rozstrzygnięto przetarg na dalszą rozbudowę obiektu przy al. Unii Lubelskiej 2. Zwyciężyła firma Mirbud ze Skierniewic, która postawiła istniejącą już trybunę. 

Firma Mirbud złożyła ofertę opiewającą na kwotę 129 milionów brutto. Zdobyła ona 60 punktów w kryterium „cena” oraz 40 punktów w kryterium „termin realizacji inwestycji”, co dało łącznie 100 punktów. Aldesa, czyli druga z firm, która chciała rozbudować obiekt za cenę przekraczającą 165 milionów brutto uzyskała 86,86 punktów.

Kolejnym krokiem do rozpoczęcia rozbudowy obiektu będzie podpisanie umowy z firmą Mirbud, co powinno nastąpić w ciągu najbliższych tygodni. Od tego momentu wykonawca będzie miał równo 36 miesięcy na dostawienie pozostałych trzech trybun.