Finał rywalizacji SPECJALem po forsę. Wygramy?

25 / 02 / 2021

Przed nami wielki finał akcji forBET czyli SPECJALem po forsę. Tylko od Was zależy, czy na finiszu rywalizacji północ – centrum – południe, ŁKS wyprzedzi Raków Częstochowa i wygra całą zabawę.

Przypomnijmy, że SPECJALem po forsę to wyjątkowa podróż z forBET, dzięki której obstawiając specjalnie przygotowane zakłady masz szansę wygrać sporą pulę pieniędzy dla siebie i ukochanego klubu, a przy okazji pokonać pozostałe ekipy #forBETteam.

W rywalizacji PÓŁNOC – CENTRUM- POŁUDNIE biorą udział kibice trzech klubów: Arki Gdynia (północ), ŁKS-u (centrum) i Rakowa Częstochowa (południe).

Na finiszu tego korespondencyjnego pojedynku zajmujemy drugie miejsce z 17522,855 punktami na koncie. Wyprzedza nas Raków Częstochowa (21186,003 pkt), ale dopóki piłka w grze jeszcze wiele może się zmienić.

Gramy do końca!

Przed nami ostatni weekend zabawy i szansa poprawienia wyniku. Odwiedźcie koniecznie stronę forBET, a w specjalnie przygotowanej zakładce “SPECJALem po forsę” wybierzcie specjalne zakłady dotyczące meczu ŁKS-u z Odrą Opole.

Zagrany kupon: 10 PLN = 10 punktów

Kupon wygrany: Postawione PLN + łączny kurs kuponu = liczba zdobytych punktów

Łącznie w puli wygranych aż 20.000 PLN podzielonych na pół. Jedną część zgarnia klub, a drugą – nasi gracze, którzy zdobędą najwięcej punktów w tabeli.

Na co stawiamy?

Przed środowym meczem łodzian z Odrą Opole w ramach tej zabawy możesz postawić na to, że ŁKS strzeli bramkę w pierwszym kwadransie meczu,  wygra z Odrą Opole i nie straci bramki, którykolwiek z piłkarzy ŁKS strzeli w meczu z Odrą hat-tricka lub ŁKS wygra mecz, ale będzie przegrywał do przerwy.

Co ważne zakłady specjalne możesz wdrażać do swoich kuponów AKO dowolnie i nie muszą to być single (przykładowo: na kuponie możesz mieć 5 innych zdarzeń np. z koszykówki, hokeja, czy CS:GO).

• Nagroda dla klubu: 10,000 PLN na specjalną akcję marketingową
  • Nagroda dla graczy: 10,000 PLN do podziału w bonusach + gadżety klubowe

Nagrody za zajęte miejsce przez gracza:

• 🥇 1 miejsce: 3000 PLN w bonusie + koszulka meczowa z podpisami zawodników i gadżety klubowe
  • 🥈 2 miejsce: 2000 PLN w bonusie + koszulka meczowa i gadżety klubowe
  • 🥉 3 miejsce: 1000 PLN w bonusie + koszulka meczowa i gadżety klubowe