Drużyna

Ełkaesiacy wśród najlepszych w plebiscycie „Sportowiec Roku 2017”

03.03.2018

03.03.2018

Ełkaesiacy wśród najlepszych w plebiscycie „Sportowiec Roku 2017”

Internauci i czytelnicy wybrali Sportowca Roku w plebiscycie „Dziennika Łódzkiego”. Jedną z głównych ról odegrali w nim sportowcy Łódzkiego Klubu Sportowego, w tym ludzie związani z siatkówką, boksem i oczywiście piłką nożną.

Na uroczystej gali nie zabrakło Pani Prezydent Miasta Łodzi Hanny Zdanowskiej, marszałka województwa łódzkiego Witolda Stępnia, a także między innymi dwóch byłych zawodników ŁKS-u – Jana Tomaszewskiego i Jacka Ziobera. Znanych i cenionych ludzi sportu było zresztą więcej.

Ełkaesiacy zdominowali podium w plebiscycie Sportowiec Roku 2017 w regionie łódzkim . Wygrała siatkarka ŁKS Commercecon Izabela Kowalińska, a drugie miejsce zajął bramkarz i zarazem kapitan wicelidera drugiej ligi – piłkarz Michał Kołba. Trzeci był medalista mistrzostw świata – karateka Krzysztof Szewczyk.

Trenerem roku w regionie uznano Michała Maska, słowackiego szkoleniowca ŁKS Commercecon Łódź, a wśród wyróżnionych w mieście Łodzi znalazł się Grzegorz Goliński (ŁKS Boks), który zajął trzecie miejsce w kategorii trener oraz piłkarska drużyna ŁKS-u (trzecie miejsce w kategorii drużyna).

Laureatom a także wszystkim wyróżnionym z Łódzkiego Klubu Sportowego jak i reprezentantom innych klubów serdecznie gratulujemy!


fot. Promuje Łódzkie / Witold Stępień