Ełkaesiacki Piknik Pokoleń

Klub

Ełkaesiacki Piknik Pokoleń

02.07.2018

02.07.2018

[galeria id=”10706″]

W sobotę na obiekcie przy al. Unii Lubelskiej 2 odbył się Ełkaesiacki Piknik Pokoleń, kolejny punkt obchodów 110-lecia powstania klubu. Ten dzień na długo zapadnie w pamięci zarówno tych młodszych, jak i starszych kibiców.

Kolejny raz okazało się, że powtarzane przez kibiców hasło „ŁKS jest jeden – wielosekcyjny”, nie jest tylko frazesem. W sobotę dopisali kibice, świetnie spisali się również przedstawiciele sekcji sportowych Łódzkiego Klubu Sportowego – piłki nożnej, siatkówki, boksu i koszykówki żeńskiej. Wszystkim Wam dziękujemy!

Atrakcji dla zwłaszcza młodych sympatyków łódzkiego klubu było tyle, że mogło się w głowie zakręcić. Dziękujemy więc naszym sponsorom, bez zaangażowania i pomocy których z pewnością nie udałoby się tego wszystkiego stworzyć.

Dziękujemy zatem:

Centrum Medyczne Kinemedica – za wielki wkład w imprezę, wielkie podziękowania z naszej strony (a najmłodsi dziękują za super dmuchańce!). Spisaliście się na medal i nie wyobrażamy sobie, aby to wszystko udało się bez Waszej pomocy. Była po prostu kluczowa!

Słońce Toskanii –  za bańki mydlane aż pod niebo, za układanki, zabawy i niezliczoną ilość uśmiechów, które wywołaliście tego dnia na twarzach młodszych, ale i starszych kibiców.

Edifier – producent super sprzętu muzycznego zapewnił super muzykę i takież konkursy. Dzięki!

Stylowy Event – za profesjonalną obsługę eventu i organizacje zabaw. Profeska! Dziękujemy.

W końcu raz jeszcze dziękujemy wszystkim sekcjom (tej piłkarskiej, ale równie mocno – naszym pięknym wicemistrzowskim siatkarkom, przedstawicielom sekcji bokserskiej i koszykówki żeńskiej).

Dziękujemy również legendzie siatkówki – Giba to wielokrotny mistrz świata i medalista olimpijski, klasa-mistrz, fantastyczny człowiek (poznaliście go więc sami wiecie…), który w co głęboko wierzymy zapamięta ŁKS bardzo długo.

W Ełkaesiackim Pikniku Pokoleń wzięło udział 2500 osób i niezliczona ilość ełkaesiackich rodzin. Zobaczyć Was wszystkich uśmiechniętych i doskonale się bawiących było przyjemnością jedną z największych. Liczymy, że podobnie będzie na meczach Nice 1 Ligi. Do zobaczenia przy al. Unii 2!