Dziesiąte wydanie „Naszej eŁKSy” już dostępne

01 / 08 / 2019

Jak ten czas leci… „Nasza eŁKSa” świętuje właśnie mały jubileusz, gdyż do stałych punktów dystrybucji trafił już dziesiąty numer. Znaleźć w nim można między innymi obszerną rozmowę ze znakomitym przed laty obrońcą naszego klubu i reprezentacji Polski – Mirosławem Bulzackim.

Były podchody ze strony różnych klubów, i to całkiem często. Ale mnie żaden transfer nie interesował. Byłem wierny ŁKS-owi i konsekwentnie odrzucałem kolejne propozycje. A niektóre były naprawdę bardzo dobre – opowiada na łamach „Naszej eŁKSy” wieloletni zawodnik, a potem trener grup młodzieżowych Łódzkiego Klubu Sportowego, który w październiku skończy 68 lat.

W najnowszym wydaniu „Naszej eŁKSy” wspominamy również najbardziej pamiętne boje z Lechem Poznań, przybliżamy zmiany zachodzące w Akademii ŁKS, a także rozmawiamy z Bartkiem Jankowskim z portalu TuŁódź.pl, który w najbliższym czasie będzie gościł przy al. Unii 2 jeszcze częściej niż dotychczas.

Na 32 stronach jak zwykle nie mogło też zabraknąć kolejnych plakatów z piłkarzami ŁKS-u, rozrywki dla młodszych i starszych, a także porad kulinarnych klubowego dietetyka oraz tematyki muzycznej. Coś dla siebie znajdą również miłośnicy dobrego felietonu. A wszystko to jak zawsze w atrakcyjnej szacie graficznej…

Zapraszamy do lektury!

Magazyn „Nasza eŁKSa” można nabywać:

Stacjonarnie można nabywać „Naszą eŁKSę” w cenie 5 złotych w następujących punktach:

• Stoiska gastronomiczne podczas meczów domowych
  • Budynek kasowy od strony al. Unii Lubelskiej podczas sprzedaży biletów
  • Sklep Kibiców ŁKS Łódź na końcu trybuny (poniedziałek – piątek w godzinach 12:00 – 19:00, sobota w godzinach 10:00 – 14:00)
W sklepie dostępne są również wcześniejsze numery magazynu.
  • Łódka Drink Bar przy ul. Wileńskiej 20B (poniedziałek – niedziela w godzinach 10:30 – 21:00, w dni meczowe do godziny 24:00)
  • Pizzeria Piaski przy al. Wyszyńskiego 9 (poniedziałek – niedziela w godzinach 12:00 – 21:45)
W pizzerii dostępne są również wcześniejsze numery magazynu.
  • Sklep z prasą na rynku pod Topolami
  • Sklep z prasą w CH Retkinia (box 63)