Aktualności

DPD nadal gra z ŁKS! Skorzystaj z promocji -30%

12
09 / 03 / 2021

ŁKS przedłużył umowę partnerską z DPD czyli wiodącą firmą na rynku kurierskim w Europie. Z tej okazji warto skorzystać z promocji przygotowanej przez naszego partnera, dzięki której za wysyłkę paczki zapłacicie znacznie mniej.

DPD została partnerem Łódzkiego Klubu Sportowego blisko trzy lata temu. Firma świadcząca usługi najwyższej jakości nadawcom i odbiorcom paczek, znana i ceniona zarówno w kraju, jak i w całej Europie, jest więc z nami już od drugiej ligi i z tym większą radością informujemy dzisiaj, że nasza umowa partnerska została właśnie przedłużona.

Z tej okazji warto skorzystać z promocji -30% przygotowanej przez naszego partnera.

Jak to zrobić? Wejdźcie na stronę dpd.com.pl, wybierzcie „Wysyłam”, „Wyślij paczkę”, a następnie zaznaczcie „Przesyłkę krajową” (lub po prostu kliknijcie TUTAJ ). Następnie wybierzcie „Doręczenie do odbiorcy”, wprowadźcie dane swojej paczki i kod „PACZKADPD” na stronie z podsumowaniem zamówienia, co sprawi, że cena za wysyłkę paczki zostanie automatycznie obniżona o 30%.

Po zapłaceniu za przesyłkę i wydrukowaniu etykiety wystarczy zanieś przygotowaną i opłaconą paczkę (wraz z etykietą) do najbliższego punktu DPD Pickup (lista punktów TUTAJ). Paczkę można śledzić na tracktrace.dpd.com.pl. Promocja trwa do końca roku. Liczba kodów promocyjnych ograniczona.

O naszym partnerze

DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej, która doręcza codziennie 5,3 mln przesyłek na całym świecie z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju. Grupa należy do holdingu GeoPost, którego właścicielem jest poczta francuska La Poste. Współpracując z największymi nadawcami firma stawia w centrum uwagi konsumenta i jego preferencje. Konsument oczekuje bowiem, że przesyłka będzie doręczona na czas, w idealnym stanie i w ramach wygodnego procesu. W 2020 roku, w wyniku pandemii koronawirusa i związanej z nią zwiększonej potrzeby bezpieczeństwa podczas nadań i odbiorów firma znacząco uprościła procedury. Przesyłki doręczane są za zgodą odbiorcy „pod drzwi” lub, w przypadku przesyłek „do rąk własnych”, z wykorzystaniem jednorazowego kodu PIN.Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny