Klub

DPD dołącza do grona partnerów ŁKS-u

11.05.2018

11.05.2018

DPD dołącza do grona partnerów ŁKS-u

Wiodąca firma na rynku kurierskim w Europie została partnerem Łódzkiego Klubu Sportowego.

Powiększa się rodzina partnerów najstarszego łódzkiego klubu. Tym razem dołączyła do niej firma świadcząca usługi najwyższej jakości nadawcom i odbiorcom paczek, znana i ceniona zarówno w kraju, jak i w całej Europie. Współpraca DPD Polska z ŁKS-em obowiązywać będzie do końca 2018 roku.

Jak czytamy na oficjalnej stronie firmy: DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie. Jest wiodącą firmą na polskim rynku. Grupa kapitałowa DPD Polska obejmuje firmę kurierską DPD wraz z firmą DPD Strefa Paczki, której oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych oraz spółkę spedycyjną Air Cargo Poland Global Forwarding.