Aktualności

Dominik Sulikowski sędzią meczu z Zagłębiem Sosnowiec

2
01 / 10 / 2021

fot. Jakub Piasecki / Cyfrasport

Piątkowe spotkanie ŁKS-u z Zagłębiem Sosnowiec poprowadzi Dominik Sulikowski.

Pochodzący z Gdańska arbiter w obecnym sezonie prowadził cztery mecze na zapleczu ekstraklasy (w tym wygrane przez łodzian 3:2 starcie ze Skrą Częstochowa), w których pokazał w sumie 20 żółtych kartek i podyktował dwa rzuty karne.

W piątek asystentami Dominika Sulikowskiego będą Bartosz Heinig i Rafał Brieger, a sędzią technicznym – Albert Różycki. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają Daniel Stefański oraz Paulina Baranowska. Zawody rozpoczną się o godz. 20.30.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny