Akademia

Potrenuj z nami w dni otwarte Akademii ŁKS (30-31.01)

26.01.2024

26.01.2024

Potrenuj z nami w dni otwarte Akademii ŁKS (30-31.01)

Przed nami kolejne Dni Otwarte Akademii ŁKS – 30 i 31 stycznia czekamy na młodych piłkarzy z roczników 2011-2017. Jesteście ciekawi jak się trenuje w akademii piłkarskiej ŁKS-u? Koniecznie nas odwiedźcie! 

Tym razem Dni Otwarte Akademii ŁKS potrwają dwa dni (wtorek 30 i środa 31 stycznia) i z tej okazji zapraszamy młodych piłkarzy z roczników 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 i 2017. Odwiedźcie nas w naszym nowoczesnym ośrodku treningowym przy ul. Krańcowej 19 w Łodzi, sprawdźcie nasze metody treningowe, zobaczcie, co mamy do zaoferowania.

Zajęcia w ramach Dni Otwartych Akademii ŁKS, na które zapraszamy wszystkich zainteresowanych zawodników (w tym młodych piłkarzy innych klubów), będą się odbywały wg harmonogramu treningowego poszczególnych drużyn (TUTAJ).

Akademia ŁKS Łódź to najlepsze miejsce do rozwijania piłkarskich umiejętności w województwie łódzkim. Tutaj pod czujnym okiem 25 wykwalifikowanych trenerów oraz fizjoterapeuty trenuje obecnie 350 młodych piłkarzy. Każdym z roczników opiekuje się przynajmniej dwóch szkoleniowców, którzy w naszej filozofii odgrywają kluczową rolę, ponieważ to na nich spoczywa odpowiedzialność za edukację i rozwój zawodników.

Nowoczesna baza szkoleniowa Akademii ŁKS składa się m.in. z kilku pełnowymiarowych i oświetlonych boisk piłkarskich z nawierzchnią naturalną, sztuczną i hybrydową, a poza tym z placu treningowego dla bramkarzy oraz doskonale zaopatrzonego zaplecza w postaci m.in. wygodnych szatni i siłowni.

Aby wziąć udział w treningach organizowanych w ramach Dni Otwartych Akademii ŁKS (30-31 stycznia) każdy z uczestników zobowiązany jest skontaktować się z trenerem swojego rocznika (KONTAKT) oraz dostarczyć:

  • zgodę klubu macierzystego na udział w testach (pieczątka i podpis na dole formularza po lewej stronie – TUTAJ)
  • aktualne badania lekarskie (skan)

Zawodnicy muszą posiadać:

  • sprzęt sportowy, obuwie, ochraniacze

Przy Akademii funkcjonują również projekty komercyjne