Aktualności

Derby na telebimie!

44
12 / 09 / 2020

Z okazji 65. piłkarskich derbów miasta włókniarzy Łódzki Klub Sportowy zaprasza karnetowiczów na imprezę „łodzianie” czyli wspólne oglądanie meczu z Widzewem na telebimie.

Fani najstarszego łódzkiego klubu bardzo chcieli wspólnie przeżywać derbowe emocje. Na stadionie Widzewa nie będzie to możliwe z przyczyn od nas niezależnych, więc postanowiliśmy stworzyć naszym sympatykom namiastkę derbowej atmosfery.

Wydarzenie „łodzianie” odbędzie się w środę 16 września przy al. Unii 2, gdzie zostanie zainstalowany telebim. To właśnie na nim przy akompaniamencie głośnego dopingu derbowy pojedynek będzie mogło obejrzeć w sumie 700 kibiców ŁKS-u, którzy zakupili karnet na rundę jesienną bieżących rozgrywek lub cały sezon 2020/2021.

Zainteresowanych karnetowiczów zachęcamy by nie zwlekali z pobraniem bezpłatnego biletu i tym samym szybko zarezerwowali sobie miejsce (jak to zrobić – podpowiadamy poniżej), bo liczba miejsc ze względu na charakter imprezy i obostrzenia wynikające z pandemii jest ograniczona.

Jak zdobyć wejściówkę na to wydarzenie?

Wstęp na imprezę i darmowy bilet przysługuje karnetowiczom, czyli kibicom, którzy zakupili karnet na cały sezon (2020/2021) lub na rundę jesienną (także sezonu 2020/2021) i którzy odpowiednio wcześniej pobiorą wejściówkę na wydarzenie „łodzianie”.

Bezpłatny bilet na imprezę „łodzianie” należy pobrać ze strony bilety.lkslodz.pl. Miejsce będziecie mogli zarezerwować sobie pobierając wspomniany bilet już w poniedziałek (14 września) od godz. 12 do godz. 18. Wejściówki dla karnetowiczów będą też dostępne w Centrum Biletów Atlas Areny (godziny otwarcia tego punktu podajemy poniżej).

Impreza „łodzianie” jest identyfikowana, co oznacza, że przy wejściu kibic ma obowiązek posiadać wydrukowany bilet (lub okazać go za pomocą telefonu) oraz posiadać dokument tożsamości ze zdjęciem. Kibic, którego dane z biletu i dokumentu nie będą się zgadzać – nie zostanie wpuszczony na teren imprezy.

Bezpłatna wejściówka na imprezę „łodzianie”:

  • poniedziałek / 12:00 – 18:00 / online – bilety.lkslodz.pl
  • wtorek / 8:00 – 16:00
  • środa / 8:00 – 16:00

Przy okazji przypominamy, że trwa sprzedaż karnetów na ligowe mecze piłkarzy ŁKS-u w sezonie 2020/2021. Więcej o karnetach TUTAJ.
Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny