Aktualności

Derby Łodzi. Odbierz bonus od forBET

-2
05 / 03 / 2021

Przy okazji 66. derbów Łodzi forBET przygotował promocję, w ramach której pojawią się bonusy w zależności od tego, czy w trakcie meczu będą miały miejsce wymienione w ofercie wydarzenia. Jakie? Na przykład takie, że ŁKS strzeli gola i przed przerwą, i po przerwie…

W derbach zawsze wiele się dzieje, ciężko przewidzieć wynik, oraz oczywiście to, co stanie się na boisku. Z tej okazji forBET przygotował dla Was promocję, w której każdy z graczy otrzyma bonusy w zależności od tego, czy poniższe zdarzenia podczas sobotniego meczu ŁKS-u z Widzewem będą miały miejsce:

  • ŁKS nie wykorzysta wszystkich 5 zmian – bonus 10 PLN,
  • ŁKS odda przynajmniej 5 celnych strzałów – bonus 10 PLN,
  • ŁKS strzeli gola w obu połowach – bonus 15 PLN,
  • Widzew otrzyma czerwoną kartkę – bonus 20 PLN,
  • Gol bramkarza – bonus 40 PLN,
  • Z dachu budowanej trybuny zostanie rozwinięta flaga – bonus 40 PLN.

Jeżeli chcesz wziąć udział w promocji i zgarnąć bonus, to możesz skorzystać z kuponu AKO (min. 3 zdarzenia), na którym znajdzie się przedmeczowy typ z oferty meczu ŁKS Łódź – Widzew za dokładnie 69 PLN.

Ofertę i zasady promocji znajdziecie na: BONUSOWE DERBY ŁODZISponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny